Psí přebíjená - Bata Waf |Djeco

Novinka
DJ05104 B3D RVB

Psí přebíjená. Klasická přebíjená, kde větší pes bere. Rozdáte všechny karty a pak všichni hráči naráz vždy jednu kartu vyloží. Kdo má nejvyššího psa, bere i karty soupeřů a dává si je dospod balíčku. Pokud je hodnota stejná, vyložíte další karty, kdo vybraje souboj, opět bere vše. Vyhrává ten, kdo má všechny karty. Možné také omezit časově a spočítat, kdo má nejvíc karet. Doporučujeme od 3 let.

220 Kč
Skladem (1 ks)

Všechny karty z balíčku jsou rovnoměrně rozděleny všem účastníkům hry. Hráči vždy odkryjí vrchní kartu ze svého balíčku. Všechny karty bere hráč, který vyložil kartu s největším psem. V případě, že dva hráči mají psi stejnou velikost vykřiknou: "Bata Waf". Poté je potřeba vyložit ještě další karty a kdo má kartu s větším psem, vyhrává a bere všechny karty. Cílem této hry je získat všechny karty. Hra podobná klasické přebíjené. Pravidla najdete zde.

Kód Kód: 6570
Jméno značky: Djeco
Kategorie: Podle věku
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NN Avatar autora | 18.2.2023
Super hra. Naše další oblíbená. Je rychlá, zábavna a učí děti zábavnou formou čísla. Díky krásným ilustracím to zvládnou i děti co čísla ještě neznají a nebo s nimi začínají.
5
RH Avatar autora | 30.12.2022
Rychlá zábavná hra, taková dětská karetní válka. Díky ilustracím ní číselné ose pochopí i ti nejmenší hráči. Karty i krabička jsou z kvalitního materiálu, vhodné i na cesty. Děkuji za návod v češtině, který přišel v balíku vytištěný a uložený v obálce. V jiném e-shopu jsem si musela návody na hry složitě dohledávat a tisknout. Za nás velká spokojenost, hrála celá rodina ????????????????????????
5
Avatar autora | 23.9.2022
Přebíjená pro menší děti. Dárek připraven pod stromeček, ale určitě udělá radost, moje holky rády karetní hry takže tohle je bude určitě bavit a navíc karty jsou krásně ilustrované a v pěkné krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: