Psí přebíjená - Bata Waf |Djeco

Novinka
DJ05104 B3D RVB

Psí přebíjená. Klasická přebíjená, kde větší pes bere. Rozdáte všechny karty a pak všichni hráči naráz vždy jednu kartu vyloží. Kdo má nejvyššího psa, bere i karty soupeřů a dává si je dospod balíčku. Pokud je hodnota stejná, vyložíte další karty, kdo vybraje souboj, opět bere vše. Vyhrává ten, kdo má všechny karty. Možné také omezit časově a spočítat, kdo má nejvíc karet. Doporučujeme od 3 let.

220 Kč
Skladem (>5 ks)

Všechny karty z balíčku jsou rovnoměrně rozděleny všem účastníkům hry. Hráči vždy odkryjí vrchní kartu ze svého balíčku. Všechny karty bere hráč, který vyložil kartu s největším psem. V případě, že dva hráči mají psi stejnou velikost vykřiknou: "Bata Waf". Poté je potřeba vyložit ještě další karty a kdo má kartu s větším psem, vyhrává a bere všechny karty. Cílem této hry je získat všechny karty. Hra podobná klasické přebíjené. Pravidla najdete zde.

Kód Kód: 6570
Jméno značky: Djeco
Kategorie: Novinky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.9.2022
Přebíjená pro menší děti. Dárek připraven pod stromeček, ale určitě udělá radost, moje holky rády karetní hry takže tohle je bude určitě bavit a navíc karty jsou krásně ilustrované a v pěkné krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: