Mini rodiny - nádherně ilustrované kvarteto|Djeco

Pokud vás baví karetní hry, tak si nenechte utéct toto nádherně ilustrované kvarteto od značky Djeco. Doporučujeme ho dětem od 4 do 8 let. Cílem je postupně sesbírat celou rodinku stejného typu (duchařskou, kejklířskou, vílí...), kdo má na konci hry nejvíc rodin, vyhrává. Pro přehlednost jsou miniatury všech členů vyobrazeny na každé z karet. Jedno kolo trvá 10 - 15 minut.

225 Kč
Skladem (>5 ks)

Mini rodiny, variace na téma kvarteto. Rozdáte každému na začátku pět karet a pak se snažíte zkompletovat celou rodinku. "Máš vílu mámu? Máš ducha tátu? Máš kejklíře ségru?" Pokud hráč, kterého se ptáte, řekne ano, musí vám kartu odevzdat. Pokud ne, líznete si z paklu. Vyhrává ten, kdo zkompletuje nejvíc rodin. Kompletní pravidla najdete zde.

Kód Kód: 5760
Jméno značky: Djeco
Kategorie: 4 roky
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KC Avatar autora | 11.6.2023
Hra je krásná, jako všechny karty od djeco ! Čtyřletou dceru moc baví. Jen když hrajeme ve dvou, neumíme to nějak dokončit😃 ale na to přijdeme !
5
NN Avatar autora | 30.1.2023
Moc krásné obrázky. Super verze klasického kvarteta. Jednoduché na pochopení pro mladší děti, ale zároveň zabaví i starší. Momentálně je to naše nejoblíbenější hra. Asi budeme muset objednat ještě jednou k babičce ????????
5
Avatar autora | 23.9.2022
Klasické kvarteto ale opravdu moc hezké obrázky, určitě bude bavit, dárek k Vánocům věřím že se bude libit
5
PJ Avatar autora | 8.8.2022
Moc krásné ilustrace, mám jako dárek tak odezvu ještě nemám, ale karetní hry ji moc baví a když se přidají krásné pohádkové obrátky, úspěch bude zaručen.
5
PP Avatar autora | 17.7.2022
Skvělá karetní hra, vnoučata 4, 5 a 8 let nadšení. Musela jsem koupit každému svou????.
5
VK Avatar autora | 11.5.2022
Produkt je skvělý, kvarteto známe, ale zde odpadá nutnost umět číst. Ilustrace jsou moc krásné. Hrajeme s pětiletým a desetiletým synem, hru jsme si všichni moc oblíbili. Děkujeme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: