Malování vodou - Kouzelná zvířátka | Djeco

Sada na barvení na vodní bázi speciálně navržená pro nejmenší od 18 měsíců. Děti pomocí vodou naplněné tužky vybarvují bílá místa a odhalují, co se skrývá na silnici. Je to kouzlo: objevují se vzory a zvířátka! Jakmile jsou stránky suché, zábava začíná znovu. Karty jsou ve tvaru zvířátek.

280 Kč
Skladem (1 ks)

Vodní omalovánky nabízí zvířátka na 4 obrázcích o velikosti cca 21 x 26 cm, která se objeví až po přetření magickou tužkou. Tužka se před aplikací naplní vodou, která umožní objevení obrázků v pestrobarevných barvách. Krásně barevný obrázek zůstane odkrytý, dokud všechna aplikovaná voda nevyschne.

Po vyschnutí se opět obrázek zahalí do bílé, neprůhledné barvy a děti mohou znovu odkrývat. Nikdy nekončící zábava bude děti bavit a zaměstná je na dlouhých i krátkých cestách. Vše zabalené v praktickém obalu se zapínáním, aby se i na cestách nic neztratilo a děti mohly přes průhledný obal pozorovat postupně měnící se obrázek. Pro děti od 18 měsíců. Sada vodních omalovánek obsahuje 4 obrázky, magickou tužku. 

Kód Kód: 5693
Jméno značky: Djeco
Kategorie: Podle věku
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
EN Avatar autora | 16.5.2024
Pěkné obrázky, papír se nepromáčí, jen mi přijde, že buď z tužky prosakuje opravdu malé množství vody nebo se na ní musí hodně tlačit.
5
PK Avatar autora | 6.12.2023
naprostá spokojenost
5
MK Avatar autora | 4.12.2023
Vypadá to parádně,ale nemám vyzkoušené.Ja to dárek.
5
KP Avatar autora | 25.2.2023
Krásné syté barvy, opakované použití, nic se nerozmáčí, tužka s vodou neteče... Líbí se mi moc plastový obal - úplně ideální na cesty!
5
LG Avatar autora | 22.5.2022
Absolutní top mezi vodními omalovánkami ❤️ Vše zůstane čisté a suché a opakované použití je skvělé ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: