Kooperativní hra Výjezd hasičů - Pin Pon! | Djeco

Novinka
DJ08571 B RVB

Pozor! Hoří! Hra pro děti od 3 let a předškoláky, kteří trénují karty a zároveň mají rádi téma hasičů. Uhaste společně oheň dřív, než bude pozdě! Děti spolupracují, aby společně zvládly uhasit oheň, ale musí se k němu nejdříve včas dostat přes různé překážky na silnici. Pravidla hry určuje hod kostkou. Postupnými hody hráči uvolňují silnici a hledají vhodnou cestu. Dorazí hasiči na místo dřív, než dům shoří?

450 Kč
Skladem (5 ks)

Výjezd hasičů je roztomilá kooperativní hra pro děti od 3 let. Na jeden konec hrací plochy postavíte požární stanici, na druhý konec dům. Mezi ně rozestavíte cik cak dvě kolony barevných aut. Hází se kostkou. Když padne barva, hráč otočí kartu s autem příslušné barvy a uvolní tak cestu pro přejezd hasičů. Pokud padne oheň, přidáváte plamínek (jeden ze sedmi celkem) na obrázek domu. Buď uvolníte cestu pro hasiče včas, anebo dům shoří.

 

 

 

Kód Kód: 5987
Jméno značky: Djeco
Kategorie: 3 roky
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 18.11.2023
Dárek k Vánocům . Krásná ilustrace
5
JH Avatar autora | 11.10.2023
Nemuzu napsat :) dárek k Vánocům, ale těšíme se hracky od vas nikdy nezklamou a perfektní servis i domluva opět děkujeme!!!
5
AS Avatar autora | 22.6.2022
Syn je ze hry naprosto nadšený.. I když nám na kostce třeba zrovna nepadá symbol ohně, tak podvádí a dělá, že mu tam padnul, aby mohl na konci pořádně hasit ???? hrajeme i několikrát za sebou, takže opravdu velká spokojenost ???? a dodání jako vždy bleskové ????
5
Avatar autora | 15.6.2022
Hra je velmi pěkně vymyšlená. Doporučuji všem kdo má doma malé hasiče, určitě se bude líbit! Hrací deska, která je tvořená z jednotlivých dílků, má moc pěknou grafiku, která určitě děti zaujme. Vyrobená je z tvrdého materiálu, tudíž vydrží opravdu hodně. Dřevěný hasičský vůz poslouží i mimo hru. Pravidla jsou velmi jednoduchá, takže si ji můžete zahrát i s mladším hráčem a díky tomu, že je to kooperativní učí se dítě spolupráci. A co nejvíc oceňuji na hře je , jak už malým dětem autoři ukazují, že když jedou hasiči je opravdu velmi důležité aby měli volnou cestu! Ještě jednou moc děkuji, že jsem jste ji sehnali a já si ji u Vás mohla koupit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: