Karetní kooperativní hra - Zvířecí rodinky |Djeco

Kooperativní karetní hra, kde buď všichni vyhrajete, nebo prohrajete. Cílem je poskládat všech sedm rodinek, kde každá má šest členů, dříve než vás dožene vlk. Při hře krásně procvičíte počítání od 1 do 6, zvířata a jednotlivé členy rodiny. Super pro dva až čtyři hráče, ideální věk 4 až 7 let.

225 Kč
Skladem (>5 ks)

Hra má jednoduchá pravidla, takže stačí minuta, abyste připravili hrací plochu, a pak už se každý může zapojit. Hra funguje na principu přikládání: buď vkládáte nové rodinky, anebo rozšiřujete ty, které jste vyložili v předchozích kolech. Členové rodinek jsou očíslovaní a vy vždy můžete přikládat pouze ty, které předcházejí nebo následují, nelze přeskakovat. Pokud nemáte žádnou kartu k přiložení ani založení nové rodinky, otáčí se jedna z šesti karet, které představují vlka. Buď zvládnete vyložit společně všechny karty rodinek, anebo dříve otočíte karty vlka a ten vyhraje. Kompletní pravidla v češtině k nahlédnutí zde.

Super na procvičení počítání do šesti, poznávání číslovek 1-6 a také dobré jako pomůcka k naučení členů rodiny.

Kód Kód: 4527
Jméno značky: Djeco
Kategorie: Karetní hry
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 20.2.2023
Jedna z nejlepších her djeco, spolu s karkulka a animazoo. U dětí vzniká závislost na hraní. Nezvyklá oproti jiným karetním hrám; všichni hráči hrají spolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: