Hedvábné voskovky na tělo a do koupelny | 24 kusů

Speciální jemné voskovky Baby Roo jsou vhodné k malování na obličej nebo ruce, třeba když si děti venku hrají na indiány. Ale žádné obavy, hravě je umyjete jen vodou a mýdlem a z oblečení pustí už při jemném přeprání v ruce. Jsou netoxické a výrobce garantuje zdravotní nezávadnost při malování na dětskou kůži. V tomto balení najdete 24 barev. Každá voskovka je v plastové tubě s víčkem, náplň je vysouvací a při použití ve sprše se nerozmočí.

475 Kč
Skladem (2 ks)

Voskovky oblíbené v mnoha evropských zemích, ideální pro malování na vodou omyvatelé plochy i na kůži. Praktické papírové balení vám pomůže udržet po výbuchu kreativity vašich dětí všechny barvy pohromadě. Námi prodávané voskovky mají novější obal než vidíte na titulní fotografii :)

 

 

Uživatelská zkušenost Dva tátové:

Na voskovky Baby Roo jsme narazili nedávno, když se nás na jejich prodej na e-shopu ptali naši současní zákazníci, především ze Slovenska, kde už se tyto voskovky prodávají nejméně rok a podle distributorů s nimi mají výborné zkušenosti, tedy absolutně bez stížností od rodičů dětí, které je už znají déle.

My jsme si na zkoušku objednali velké balení a nejvíc legrace si s nimi naše děti užily ve sprše. Ze všech voskovek, které jsme jim kdy dovolili použít v koupelně jdou rozhodně nejsnadněji umýt. Světlé barvy na obkladech ve sprše stačilo jen osprchovat proudem vody a zmizely, tmavší barvy jsme pak doumyli ještě přípravkem na mytí koupelny. Ve spárách se nedrží a jsou vymýt.

Navíc jsme zatím při testování nezpozorovali, že by se při použití ve sprše rozmočily tuhy, naopak, náplň vydržela i půlhodinnové sprchování a dokonce i občasný ponor ve vaně, ale raději bych to nepokoušel, delší pobyt pod vodou už by možná neustály.

Voskovky mají podobnou konzistenci třeba jako dámské rtěnky, takže se s nimi maluje opravdu lehce, z kůže a obličeje je dostanete snadno jen s vodou a mýdlem. Docela jsme se s nimi vyblbli. Doporučuju je zejména do koupelny, na dětskou párty nebo je s sebou vezměre do lesa na výlet, namalujte se všichni jako indiáni a vyražte na dobrodružnou misi.

Napsal David

Hračka splňuje podmínky cerfifikace Evropské unie pro hračky EN71.

Rozměry balení: 10,7 cm x 15  cm x 10,7 cm

Váha balení 24 ks: 500 gramů

Výrobce: Jar Melo

 

https://www.dvatatove.cz/hedvabne-voskovky-na-telo-a-do-koupelny-36-kusu/

 

Kód Kód: 2271
Jméno značky: Jar Melo
Kategorie: Dárky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: