Velikonoce bez hodování? Stáhněte si zdarma bojovku pro předškoláky

Už druhé Velikonoce v lockdownu bez tradiční pomlázky vyžadují téměř v každé rodině improvizaci. My jsme pondělí koledování vyměnili za hledání vajíček. Loni nám je zajíček schoval na zahradě, ale letos přidal ještě vzdělávací úkoly a rozprostřel nadílku do tajných skrýší do lesa.

 

Bojovka je vhodná (za pomoci rodičů) pro předškoláky a školáky, kteří už se učí poznávat písmenka a počítání. Tyto úkoly ale můžete případně nahradit například omalovánkou nebo poznáváním barev, případně hledáním šišek v lese. Odkaz ke stažení najdete na konci článku.

 

https://www.dvatatove.cz/deti--jdeme-ven--100-napadu--rad-a-tipu/https://www.dvatatove.cz/moje-prvni-puzzle-4v1-veterinarka-eureka-kids/https://www.dvatatove.cz/batoh-s-vybavou-deti-jdeme-ven/https://www.dvatatove.cz/emusaci--ferda-a-jeho-mouchy-jak-zvladnout-emoce-u-deti-scio--kniha-a-hracka/https://www.dvatatove.cz/silne-trojboke-pastelky-ze-dreva-z-ekologickeho-hospodarstvi-stabilo-green-trio-silne--12-kusu/https://www.dvatatove.cz/dlouhe-samolepky-na-podlahu--zeleznice--silnice-a-dalnice-mideer/https://www.dvatatove.cz/montessori-puzzle-3-pohadkove-pribehy-eureka-kids--18-dilku/https://www.dvatatove.cz/opravdovy-mikroskop-pro-deti-se-sadou-pro-male-badatele-levenhuk/https://www.dvatatove.cz/magneticke-kostky-tlapkova-patrola-chase-a-jeho-auto-magicube--5-kostek/

 

Třeba se budete chtít inspirovat, proto vám naši vlastní velikonoční bojovku nabízíme zdarma ke stažení. 

 

STÁHNĚTE SI VELIKONOČNÍ BOJOVKU ZDARMA KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení