Stáhněte si LESNÍ BINGO. Hra z naší nové knížky Děti, jdeme ven

Na konci června jsme vydali knihu Děti, jdeme ven!, ve které najdete 100 a více tipů, jak si užít prázdniny venku. Například tím, že vyrazíte na LESNÍ BINGO.

Touhle hrou se malí badatelé trošku zapotí, je to ideální věc s sebou na túru nebo delší výlet.

Až si k snídani vychutnáte celá rodina míchaná vajíčka, tentokrát obal z papíru nevyhazujte do tříděného odpadu (nebo nadávejte stranou pro babičky, které mají slepice), ale vystřihněte, okopírujte nebo si stáhněte plánek našeho lesního binga (děti si jej mohou podepsat) a nalepte ho na horní plochu vajíčkového obalu.

Až budou mít ve svém bingoboxu všechno nasbírané, tím zábava nekončí. Zahrajte si společně paměťovou hru – zakryjte úvodní nálepku, uvnitř změňte pozice jednotlivých lesních úlovků a pak nechte ostatní hádat, co se změnilo.

Je jasné, že při každé procházce nenajdete stoprocentně vše, co je na obrázcích, tak improvizujte. My jsme vyrazili na jaře a na lesní plody bylo brzy, tak jsme je nahradili květy.

Mladším dětem tolerujte jakoukoliv větývku a šišku, starší už si mohou získat znalosti tím, že budou cíleně hledat konkrétní šišku z borovice, větvičku ze smrku atd.

 

Grafika ke stažení: 

tisk krabicka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení