Yatzy Vláček - hra v kostky | Smart games

Novinka
Snímek obrazovky 2024 06 17 v 14.58.34

Zábavná hra v kostky pro děti i dospělé (vážně ji můžete hrát jen mezi dospělými a budete nadšení). Tato kreativní jednoduchá hra je vhodná pro děti od 5 let. Potřebujete jen 5 kostek, tužku a počítací arch, který je součástí balení. Skvělý parťák na cesty. Prodáváme tři varianty, liší se pouze obrázky na kostkách, princip a pravidla jsou totožná.

229 Kč
Na dotaz

Cílem hry je házet kostkami různé kombinace, a získat tak co nejvíce bodů. Během svého tahu může hráč házet až třikrát, aby našel kombinace s nejvyšším skóre, jeden tah představuje jeden obsazený bodovací řádek. Na kostkách najdete barevné obrázky s vláčky. Tím je hra zábavná i pro menší děti. Hra končí ve chvíli, kdy všichni hráči vyplnili svou bodovací listinu. Sečtou si své body a vítězí hráč, který získal nejvyšší počet bodů. Během hry si děti procvičí flexibilní myšlení, řešení problémů, strategii a matematiku.

Obsah hry: 5 kostek s motivy vláčků, 1 poznámkový blok na zapisování výsledků. Hra je skladná, skvěle se hodí na výlety i na dovolenou.

Kód Kód: 11465
Jméno značky: Smart games
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 3.7.2024
Je to super hra baví celou rodinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: