Vadí, nevadí aneb Nejsme všichni stejní - nová generace| 4bambini, česká hra

Záleží na tom, jakou máme barvu kůže? Proč Hugo nebydlí s rodiči? Vadí, že jsem jediný ze třídy, kdo nemá doma tablet? Úžasná česká hra Vadí, nevadí u vás doma otevře témata, na která jste možná zatím společně s dětmi nenarazili. Co řeknou vaše děti na otázky na 30 kartičkách? A jak s nimi pak budete vy diskutovat? Dokážete najít odpovědi na hrací desce? Vhodné pro děti od 4 do 9 let.

449 Kč
Na dotaz

Vadí, Nevadí se obrací k předškolním a školním dětem. Zažívají totiž především v dětském kolektivu složitější okamžiky. Přirozeně se mezi sebou porovnávají a více vnímají rozdíly v chování, v životním stylu i v otázce materiálního komfortu svých rodin. Musí si samy poradit v řadě náročných situací: vyhodnotit je, udělat si na ně vlastní názor a pak se podle něj zachovat. Někdy to vyžaduje i nemalou dávku odvahy: zastat se kamaráda, k němuž se jiní nechovají hezky, či dokázat obhájit svůj názor nebo zvyklosti své rodiny, jež se mohou oproti většině lišit.

Možná vás některé z otázek nenapadlo zatím vůbec řešit, a přitom jsou tak důležité. Tato hra vám se vším nenásilnou formou pomůže. Naučte děti, že přátelství, respekt a tolerance jsou v dnešním světě důležité hodnoty. Společenská hra pro děti od 5 do 9 let učí děti respektu a toleranci.

Hra obsahuje: 30 karet, 5 hracích desek, pravidla hry.

Kód Kód: 881
Jméno značky: 4bambini
Kategorie: Hračky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: