Sada, která vás i děti naučí skutečně hrát Pokémon karty - Pokémon Battle Academy 2022 | Blackfire

Skvělá sada s pokémon kartami, která vás naučí pokémony konečně hrát podle skutečných pravidel. Obsahuje praktickou hrací desku, 3 balíčky s 60 kartami pokémonů, minci a návod. V jednom z balíčků je i oblíbený Pikachu. Doporučujeme pro rodiče a děti, naučíte se pokémony hrát společně. Základ zvládnete za 15 minut. Ke hře dodáváme vlastní český tištěný překlad původního návodu (běžně se tato hra s českými pravidly neprodává). Vyprodáno, do Vánoc bohužel nebude.

899 Kč
Vyprodáno

Sami jsme se podle této sady naučili hrát Pokémony, a to i s dětmi, které ještě neumí číst. Dětem totiž stačí jednou říct, jakou má karta funkci, a příště si to už pamatují. V balení najdete 3 balíčky po 60 kartách pokémonů sestavené tak, abyste se hru naučili hrát. Možná se vám doma válí množství pokémonů, děti je mají jen na vyměňování a reálně s nimi nehrajete. Poté, co se naučí principy hry díky této sadě, budete schopní postupně sestavit svůj balíček a zařadit do něj karty, které už máte, nebo které si postupně koupíte v různých balíčcích. Jestli vaše děti mají rádi pokémony, udělejte krok směrem k nim, naučte se je hrát taky a budete trávit čas společně hrou, která bude bavit vás i je.

Nevýhodou pokémonů je, že kartičky a hra je kompletně v angličtině. My spolu s touto hrou dodáváme i vlastní tištěný překlad anglického návodu, který distributor automaticky neposkytuje (hra se obvykle prodává pravidly v angličtině). Návod vás provede základním principem hry, ale vysvětlí vám, co znamenají další druhy karet, které se prodávají, k čemu slouží a jak vypadají.

Výhodou sady je i kartonová hrací deska, která slouží oběma hráčům naráz. Pomůže vám se ve hře lépe vyznat a mít na hracím stole pořádek.

Výuka hry probíhá tak, že si každý hráč vezme balíček a s ním i vlastní návod. Zahrajete si podle návodu celkem 5 kol, při kterých se naučíte principy, vykládání pokémonů, energií i používání trenérských karet a útočení. Součástí hry jsou i komplexní Pravidla hry nejen pro úplné začátečníky. V našem návodu najdete i překlady hracích karet v sadě.

Kód Kód: 7329
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Pokémon
Položka byla vyprodána…
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 29.10.2022
Skvělá hra, která baví celou rodinu. Český návod je prostě top ???? A k tomu super rychlé dodání.
5
MZ Avatar autora | 26.10.2022
Hru jsem koupila jako dárek. Zatím ještě nepředáno, ale už teď vím, že děti budou nadšené. Naprostá topka je překlad původního návodu do češtiny. Přeložili si sami Dvatatové a opravdu si s tím vyhráli. Vše je srozumitelně popsané a doplněné i o obrázky, jak postupovat. Skvělá práce a já vám za to velmi děkuji. Nakupovala jsem zde již v minulosti, komunikace výborná, vyřízení rychlé. Doporučuji všemi deseti ????.
5
IB Avatar autora | 17.10.2022
Hodnotím kompletní zásilku (ke hře dorazil několika stránkový překlad českých pravidel, ze kterého jsou cítit hodiny práce u překladu, za což velké díky ) a rychlost dodání (rychlejší než blesk). Obojí si zaslouží 5 z 5.
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Česká pravidla 5.2.2023 11:53
Dobrý den, koupil jsem nedávno z druhé ruky pro prcka, protože nikde nebylo k dostání, máte prosím česká pravidla který by jste byli ochotni sdílet? Děkuji za odpověď
Odpovědět