Rámeček Logico Primo pro výukové karty (3 - 6 let) | Mutabene

Logico Primo je modrý rámeček, do kterého můžete postupně pořizovat různé sady karet pro děti od 3 do 6 let. Pomáhá  s rozvojem dětí a doplňuje výuku ze školky. Je skvělým parťákem i pro netrpělivé předškoláky. Procvičuje jemnou motoriku, zrakové a prostorové vnímání. Podporuje rozvoj řeči. Děti mohou plnit úkoly i samy, rodič je vždy zkontroluje, případně si vše mohou zkontrolovat samy děti. Všechny karty vhodné pro tento modrý rámeček najdete zde.

294 Kč
Skladem (>5 ks)

Logico Primo je určeno dětem od tří let. Je vhodné pro individuální a skupinovou samouku. Procvičuje jemnou motoriku, zrakové a prostorové vnímání.
Skládá se z rámečku a různých souborů karet.
Podporuje evokaci řečového projevu.
Podporuje koncentraci, pozornost a trpělivost.


Děti si mohou hrát samy, s partnerem nebo ve skupině. Mohou si samy vybrat kartu, s kterou chtějí pracovat, samy si určí tempo a dobu pracovní činnosti a samy kontrolují správnost řešení úkolů otáčením karty a porovnáváním barev knoflíků. Touto samostatností ve všech směrech odpadají veškeré obavy týkající se přetíženosti, strachu z chyb, demotivace apod. Děti mají celý průběh učení ve vlastních rukách, a proto ho ani jako učení nevnímají. Dokonce jsou úkoly zvoleny tak, aby děti rozuměly, co mají dělat, i bez toho, že jim někdo přečte zadání.

Kód Kód: 5390
Jméno značky: Mutabene
Kategorie: Knihy
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 18.6.2024
Dcerku hned zaujala. Pět hvězdiček také za ultra rychlé dodání z e-shopu. Super!
5
AK Avatar autora | 17.2.2024
Tabulka je perfektní, a musím velmi pochválit komunikaci s e-shopem. Skvělá práce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: