E-shop funguje bez omezení! Kamenná prodejna se až do jara upravuje a je uzavřena.

Rámeček Logico Primo pro výukové karty (3 - 6 let) | Mutabene

Logico Primo je modrý rámeček, do kterého můžete postupně pořizovat různé sady karet pro děti od 3 do 6 let. Pomáhá  s rozvojem dětí a doplňuje výuku ze školky. Je skvělým parťákem i pro netrpělivé předškoláky. Procvičuje jemnou motoriku, zrakové a prostorové vnímání. Podporuje rozvoj řeči. Děti mohou plnit úkoly i samy, rodič je vždy zkontroluje, případně si vše mohou zkontrolovat samy děti. Všechny karty vhodné pro tento modrý rámeček najdete zde.

294 Kč
Skladem (5 ks)

Logico Primo je určeno dětem od tří let. Je vhodné pro individuální a skupinovou samouku. Procvičuje jemnou motoriku, zrakové a prostorové vnímání.
Skládá se z rámečku a různých souborů karet.
Podporuje evokaci řečového projevu.
Podporuje koncentraci, pozornost a trpělivost.


Děti si mohou hrát samy, s partnerem nebo ve skupině. Mohou si samy vybrat kartu, s kterou chtějí pracovat, samy si určí tempo a dobu pracovní činnosti a samy kontrolují správnost řešení úkolů otáčením karty a porovnáváním barev knoflíků. Touto samostatností ve všech směrech odpadají veškeré obavy týkající se přetíženosti, strachu z chyb, demotivace apod. Děti mají celý průběh učení ve vlastních rukách, a proto ho ani jako učení nevnímají. Dokonce jsou úkoly zvoleny tak, aby děti rozuměly, co mají dělat, i bez toho, že jim někdo přečte zadání.

Kód Kód: 5390
Jméno značky: Mutabene
Kategorie: Knihy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Rámeček Logico Primo pro výukové karty (3 - 6 let) | Mutabene https://cdn.myshoptet.com/usr/www.dvatatove.cz/user/shop/related/5390_ramecek-logico-primo-pro-vyukove-karty--3-6-let--mutabene.jpg?624c36d2 5
AK Avatar autora | 17.2.2024
Tabulka je perfektní, a musím velmi pochválit komunikaci s e-shopem. Skvělá práce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: