Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Popeláři jedou! - česká společenská hra od 4 let| Poketo

Novinka
popelari uvod

Pozor, dneska se u vás vyvážejí popelnice! Odstupte od dveří, přestaňte mávat a raději si sedněte ke stolu. Čeká vás tam totiž nová česká společenská hra pro děti od 4 let a všechny fanoušky řádně vyvezených kontejnerů. Kdo první vyveze všech 8 popelnic a vrátí se do továrny, vyhrává. Ale pozor, může vás zdržet karta náhody, jako třeba demonstrace, špatně zaparkovaná auta nebo poklad v popelnici. 

595 Kč
Skladem (>5 ks)

Popeláři jedou! je rodinná desková hra pro děti od čtyř let pro 2 – 4 hráče. Cílem hry je co nejrychleji nabrat všech svých osm popelnic s odpadky a dovézt je jako první do továrny. Čtyři popeláři – Bioslava Ohryzková, Zelenáč Lahvoň, Pepa Podpapírák a Rudolf Plastik – projíždějí Odpadkovou Lhotou a sbírají popelnice s bioodpadem, sklem, papírem či plastem, přitom jsou vystaveni řadě náhodných událostí. Kdo zvládne svou práci jako první? Vydejte se na zhruba 20minutovou cestu (snů).

 

Počet hráčů: 2 – 4
Doporučený věk: od 4 let
Čas hry: 15 – 20 minut

Herní sada obsahuje:
pevný herní plán
4 karty popelářských aut, každé s osmi žetony-popelnicemi
32 kartiček s úkoly
4 dřevěné figurky
kostku

Rozměr krabice: 32 x 22 x 5 cm. Vyrobeno a vytištěno v České republice.

Hra není vhodná pro děti do tří let – nebezpečí polknutí malých částí.

Kód Kód: 7540
Jméno značky: Poketo
Kategorie: Podle věku
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 21.5.2024
Super hra, syna moc baví je krásně malovaná ,jednoduchá na pochopení a hlavně i vtipná.
5
AS Avatar autora | 11.2.2023
Za nás naprostá spokojenost! Syn (5 let) nadšený, my pobavení a chce hrát pořád dokola ???? má to vtip a dítě se nenásilnou formou hodně naučí, navíc oceňuji kvalitní zpracování a to, že je hra od českého výrobce ????
5
MV Avatar autora | 9.12.2022
Dobrý den, reaguji na hodnocení níže od Veroniky Z.. Hra je vyrobená v Česku a neobsahuje žádný plast, není zabalena do žádné ochranné fólie, obalem je jen samotná krabice výrobku, která od výrobce není přichycena žádnou plastovou lepicí páskou. Chápu, že to překvapí, tak věřím, že pro mnoho lidí je to milé překvapení :)
3
VZ Avatar autora | 9.12.2022
Ok, jen hra dorazila nezabalena - tj, bez podle mě - standardního plastového průhledného obalu. Ještě jsem se nesetkala s tím, aby hra dorazila takto rozbalena a jelikož se jedná o dárek, není to úplně nejšťastnější. Budu naivně doufat, že je to takto od výrobce, který chrání životní prostředí...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: