Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Magnetická stavebnice Džungle - 25 dílů | Magna Tiles

Úžasná 25dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles. Součástí této sady jsou zvířátka z džungle, je jich celkem pět a jsou pohyblivá a magnetická.

1 285 Kč
Skladem (1 ks)
Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Od vytváření nových prostředí po vytváření vzrušujících dobrodružství se zvířaty mohou milovníci zvířat najít nekonečné možnosti k objevování aniž by museli opustit hernu a to pomocí magnetických dlaždic, které odrážejí živou zeleň a divokou přírodu jedinečnou pro tropický les. Děti se navíc naučí fakta o zvířátkách z džungle.
Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles®, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.
Kód Kód: 9235
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Magnetické hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: