Magnetická stavebnice Na staveništi - 32 dílů | Magna Tiles

Úžasná 32 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles, zaměřená na staveniště. Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles. Obsahuje dílky silnic, zdí, ale také podvozek auta a nástavbu jeřábu.

1 590 Kč
Skladem (3 ks)
Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Tato sada obsahuje příslušenství k vybudování silnic, základů stavby a strojů, které nacházíme běžně na staveništi. 
 
Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.
Kód Kód: 9238
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Magnetické hračky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 17.12.2023
Rychlost dodani perfektni. Stavebnici zname, jen jsme dokoupili dalsi dil. Dekujeme moc 🙏🏻
5
JK Avatar autora | 24.11.2023
Oceňuji rychlost dodání, jinak dárek teprve ceka na předani
5
JK Avatar autora | 30.9.2023
Velmi krásná stavebnice👍 Naši kluci si sní dokážou hrát celí den😊😊

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: