Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Magnetická stavebnice: Autíčka a panáčci - 6 dílů | Magna Tiles

Novinka
MagnaTiles Dashers 6pc Carton Angle f back Update

Který závodník bude nejrychlejší? Úžasná sada vozidel a figurek k magnetickým stavebnicím Magna Tiles. Jste připraveni na nová dobrodružství? Autíčka dashers, navrženy tak, aby jezdily jak po tradičních čtvercových dlaždicích, tak po našich nových rampách a cestách, jsou zábavným způsobem, jak přidat do vašeho dnes Magna Tiles ještě více nápadité hry.

899 Kč
Skladem (1 ks)
Nejsou potřeba žádné baterie, doba nabíjení ani nabíječky! Nové figurky a vozidla umožňují mladým stavitelům zapojit se do smysluplnější hry.
  • Obsah balení: 3 vozidla (červená, modrá a fialová) a 3 figurky (červená, modrá a fialová).
  • Co ji činí jedinečným: Jedinečně navržen tak, aby jezdili po tradičních čtvercových destičkách, jakož i po nových rampách a cestách, které poskytují jednoduchý, dětmi vedený způsob, jak představit vzrušující akci.
  • Vývoj: Povzbuzuje děti, aby se učily hrou, zkoumáním příčiny a následku a jiných logických principů, přičemž podporuje rozvoj koordinace ruka-oko a jemné motoriky.
  • Skvělý dárek: Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+, které milují auta.
  • Vždy kompatibilní: Všechny díly jsou kompatibilní se všemi ostatními sadami MAGNA-TILES a doplňují je.
  • Bezpečnost zaručena: Všechny díly MAGNA-TILES jsou vyrobeny tak, aby vydržely nesčetné hodiny hraní. Charakteristická mřížka zabraňuje praskání, zatímco upevňovací nýty udržují magnety v bezpečí.
  • Špičková kvalita: Kusy MAGNA-TILES jsou vyrobeny z potravinářského, netoxického plastu MABS, který neobsahuje BPA, ftaláty a latex. Naše magnety jsou vybírány s ohledem na děti, které jim umožňují snadno rozebírat dlaždice pro bezpečnou stavbu bez frustrace.
  • Vyrobeno s účelem: Sady MAGNA-TILES milují stavbaři ve věku 3 až 99 let a jsou navrženy tak, aby si je mohly užívat děti bez pokynů nebo pomoci dospělých. Jsme zastánci smysluplné hry, to znamená: zábavné, poutavé, založené na zkušenostech, vedené dětmi a rozvojové.
Kód Kód: 9406
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Magnetické hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: