Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Magnetická stavebnice Arctic (25 dílů) Magna Tiles

Součástí téhle nádherné sady jsou polární zvířátka. Malí průzkumníci můžou sledovat stopy tučňáků a ledních medvědů, odpočinout si s tuleni na pobřeží anebo se vydat na pozorování velryb. Pomocí doplňkových kostek postaví prostředí plné ledovců a hor.

1 280 Kč
Na dotaz

Kouzelná 25dílná stavební souprava Stavebnice Magna s pohyblivými zvířátky! Neznáme lepší stavebnici, která by děti natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby.

Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Sada obsahuje směs čtverců a trojúhelníků, aby si děti mohly vytvořit cokoliv, o čem sní.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.
Kód Kód: 10939
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Magnetické hračky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: