Magnetická stavebnice - 32 dílů | Magna Tiles

Úžasná 32dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles Clear Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles. Je kvalitní, netoxická, hodně odolná. Skvělá sada, pokud se s kostičkami Magna Tiles chcete seznámit.

1 550 Kč
Skladem (2 ks)
Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby.
 
Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Sada obsahuje směs čtverců a trojúhelníků, aby si děti mohly vytvořit cokoliv, o čem sní.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.
Kód Kód: 9253
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Novinky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BF Avatar autora | 11.5.2024
👍🏻😃😃😃
5
DC Avatar autora | 23.12.2023
Koupeno jako dárek, po předchozím velmi pozitivním doporučení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: