Magnetická stavebnice - 100 dílů | Magna Tiles

Magnetická stavebnice Magna Tiles osloví menší děti, ale i školáky nebo dospělé. Je kvalitní a bezpečná. Pokud hledáte tu nejlepší sadu do domácnosti, doporučujeme právě tuto. Je dražší, ano, ale také je v ní dost dílků na nekonečné hodiny hraní.

3 480 Kč
Skladem (4 ks)

Úžasná 100dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles Clear Colors! Neznáme lepší stavebnici, která by děti natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti se mohou hrát samy nebo s kamarády, či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby.

Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následující výhody:
  • Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
  • Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už se děti hrají uvnitř nebo venku.
  • Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí. Sada obsahuje směs čtverců a trojúhelníků, aby si děti mohly vytvořit cokoliv, o čem sní.
  • Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.
Kód Kód: 9256
Jméno značky: Magna Tiles
Kategorie: Magnetické hračky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PJ Avatar autora | 27.4.2024
Skvělá stavebnice, rozhodně stojí za ty peníze.
5
JL Avatar autora | 28.12.2023
Nejlepší magnetická stavebnice! :-) bavi to Vážně každého. Ano je dražší, ale dost nás přesvědčilo si Dva Taty poslechnout - proč zrovna investovat do téhle :) NELITUJEME!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: