Lepení drahokamů: Zvířátková sada | Crea Lign

Povedené tvoření pro tříleťáky. Nalepovací diamantová mozaika je úžasná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek a 281 diamantových nálepek. Díky nim si děti barevná zvířátka krásně vyzdobí. Nechybí ani 1 stojan na následné vystavení obrázků.

455 Kč
Skladem (3 ks)

Nalepovací diamantová mozaika je úžasná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 6 obrázků zvířátek a 281 diamantových nálepek. Díky nim si děti barevná zvířátka krásně vyzdobí. Nechybí ani 1 stojan na následné vystavení obrázků. Zvířátka jsou předpřipravená na papíru o síle běžné čtvrtky (nejde o karton). Lepicí drahokamy jsou krásně velké.

Diamantová mozaika podporuje rozvoj jemné motoriky, šikovnosti i kreativity. Produkt je vysoce kvalitní a bezpečný, stejně jako všechny ostatní výrobky francouzské značky Crea Lign. Jejím cílem je vyvíjet kreativní potřeby a hry, které podporují rozvoj děti a umožňují každému najít to, co ho baví.

Kód Kód: 8984
Jméno značky: Crea Lign
Kategorie: Novinky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 3.8.2023
Syna lepení drahokamů bavilo. Drahokamů je více než je potřeba na ozdobení přiložených obrázků, tak byl syn nadšený 🙂

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: