Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Korková beruška - hra pro rozvoj jemné motoriky | Korkii

Korková beruška ze slovenské dílny Korkii je úžasnou hračkou vhodnou pro rozvoj jemné motoriky, kdy dítě vkládá kolíky do křidélek berušky. Lze ji ale využít i později jako zábavnou stolní hru pro školáky a děti předškolního věku.

670 Kč
Na dotaz

Verze pro nejmenší: jednoduše využijí krásně připravené vkládačky a postupně umístí všechny kolíčky do berušky tak, aby měla vyplněné otvory na tečky.

 

Pokud chcete hrát berušku jako společenskou hru a jakousi přetahovanou, určitě se pobavíte. Je určena pro dva hráče. Kolíčky pro berušku jsou dvoubarevné - jeden konec malý světlý, druhý tmavý. Rozdhodněte nejdříve, kdo bude používat světlé tečky a kdo tmavé. Pak se střídejte v házení kostkou a umístěte do berušky takový počet kolíčků, jaký padl na kostce. Pokud padlo prázdné pole, stojíte. Jestliže už jsou všechny otvory v berušce vyplněné, pokračujte tak, že zbylý počet soupeřových kolíčků obrátíte na svoji barvu. Vyhrává ten, kdo obrátí všechny beruščiny tečky nahoru svou barvou.

 

Velikost berušky: 22x22 cm

Kód Kód: 3188
Jméno značky: Korkii
Kategorie: Podle věku
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OM Avatar autora | 8.11.2021
Je to vánoční dárek pro vnučku. Sama jsem dárek rozbalila. Myslím si, že bude spokojená. Za mě krásné provedení, barevnost, mnoho alternativ pro různé aktivity. Rozvoj motoriky, znalost barev, event. matematiky zaručen.....
5
AB Avatar autora | 4.11.2021
Nevím je to dárek pro kamarádky holčičku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: