Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Korková balanční slepička Kiko| Korkii

Poznejte slepičku Kiko a její čtyři kuřátka, která nejraději chová pod svými křídly. Aby si kuřátka měla s čí hrát, snesla jim maminka pár vajíček - červená z korku, lehké jako pírko, a přírodní dřevěné, těžké jako balvan. Kiko roztáhne křídla a veselá hra může začít. Házejte kostkou a přidávejte slepičce na křídla předměty tak, aby stále udržela rovnováhu. Skvělá hra pro děti od 2 let, pro dva hráče.

770 Kč
Na dotaz

Korková slepička KIKO je zábavná balanční hra pro malé badatele i jejich rodiče. Hráči musí poskládat vajíčka a kuřátka slepičce na obě křídla tak, aby si udržela rovnováhu a nepřevážila zátěž na jednom z křídel. Děti rychle zjistí, že vajíčka se navzájem liší nejen barvou a texturou, ale i hmotností. A aby byla hra náročnější a zábavnější, smí při ukládání použít pouze jednu ruku.


Součástí rodinné hry je interaktivní kostka, na které jsou znázorněny jednotlivé zátěžové prvky - červené korkové vajíčka, přírodní dřevěné vajíčka a kuřátka. Ale má i prázdnou stranu, která pořádně zamotá průběh hry.

 

Balanční hra Kiko podporuje u dětí rozvoj
- sociálních dovedností, 
- pozornosti a koncentrace, 
- trpělivosti, 
- jemné motoriky.  
 


Princip hry:
- Balanční hra pro 2 hráče, kteří střídavě házejí kostkou a ukládají na své křidélko jednotlivé zátěžové prvky.
- Pokud hráči padne na kostce prázdná strana, jedno kolo stojí. Stejně stojí, pokud mu padne zátěžový prvek, který již není k dispozici (všechny jsou uloženy na slepičce).
- Hráči smějí ukládat prvky na křidélka pouze jednou rukou.


PRAVIDLA HRY:
1. Hráči si nejprve určí pořadí. Oba házejí kostkou, dokud některému z nich nepadne symbol kuřátka. Ten si zvolí křídlo slepičky a začíná hru. Hodí kostkou a na křidélko položí zátěžový prvek, který mu padl.
2. Hráči střídavě hází kostkou a ukládají vajíčka a kuřátka na křidélka.
3. Hra skončí, když některému z hráčů spadne jen jeden prvek z křidélka. Vítězem se stává protihráč. Pokud hráči úspěšně uloží všechny zátěžové prvky na křidélka, zvítězí ten, kdo má na své straně více vajíček a kuřátek.


Pomůcka pro menší děti:
Pokud bude dítě ukládat jednotlivé zátěžové prvky na křidélka slepice ve vodorovné poloze, budou se mnohem méně klouzat a kutálet.


Balení obsahuje:
1 korková slepička
1 interaktivní kostka
4 kuřátka
6 dřevěných vajíček
8 korkových vajíček

Kód Kód: 3179
Jméno značky: Korkii
Kategorie: Podle věku
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 24.10.2021
Zatím jsme to hráli jen s manželem, ale je to neskutečná pecka. A to korkové provedení je úžasné. V jednoduchosti je krása a tady to platí. Děkuji????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: