Korková balanční slepička Kiko| Korkii

Poznejte slepičku Kiko a její čtyři kuřátka, která nejraději chová pod svými křídly. Aby si kuřátka měla s čí hrát, snesla jim maminka pár vajíček - červená z korku, lehké jako pírko, a přírodní dřevěné, těžké jako balvan. Kiko roztáhne křídla a veselá hra může začít. Házejte kostkou a přidávejte slepičce na křídla předměty tak, aby stále udržela rovnováhu. Skvělá hra pro děti od 2 let, pro dva hráče.

770 Kč
Skladem (4 ks)

Korková slepička KIKO je zábavná balanční hra pro malé badatele i jejich rodiče. Hráči musí poskládat vajíčka a kuřátka slepičce na obě křídla tak, aby si udržela rovnováhu a nepřevážila zátěž na jednom z křídel. Děti rychle zjistí, že vajíčka se navzájem liší nejen barvou a texturou, ale i hmotností. A aby byla hra náročnější a zábavnější, smí při ukládání použít pouze jednu ruku.


Součástí rodinné hry je interaktivní kostka, na které jsou znázorněny jednotlivé zátěžové prvky - červené korkové vajíčka, přírodní dřevěné vajíčka a kuřátka. Ale má i prázdnou stranu, která pořádně zamotá průběh hry.

 

Balanční hra Kiko podporuje u dětí rozvoj
- sociálních dovedností, 
- pozornosti a koncentrace, 
- trpělivosti, 
- jemné motoriky.  
 


Princip hry:
- Balanční hra pro 2 hráče, kteří střídavě házejí kostkou a ukládají na své křidélko jednotlivé zátěžové prvky.
- Pokud hráči padne na kostce prázdná strana, jedno kolo stojí. Stejně stojí, pokud mu padne zátěžový prvek, který již není k dispozici (všechny jsou uloženy na slepičce).
- Hráči smějí ukládat prvky na křidélka pouze jednou rukou.


PRAVIDLA HRY:
1. Hráči si nejprve určí pořadí. Oba házejí kostkou, dokud některému z nich nepadne symbol kuřátka. Ten si zvolí křídlo slepičky a začíná hru. Hodí kostkou a na křidélko položí zátěžový prvek, který mu padl.
2. Hráči střídavě hází kostkou a ukládají vajíčka a kuřátka na křidélka.
3. Hra skončí, když některému z hráčů spadne jen jeden prvek z křidélka. Vítězem se stává protihráč. Pokud hráči úspěšně uloží všechny zátěžové prvky na křidélka, zvítězí ten, kdo má na své straně více vajíček a kuřátek.


Pomůcka pro menší děti:
Pokud bude dítě ukládat jednotlivé zátěžové prvky na křidélka slepice ve vodorovné poloze, budou se mnohem méně klouzat a kutálet.


Balení obsahuje:
1 korková slepička
1 interaktivní kostka
4 kuřátka
6 dřevěných vajíček
8 korkových vajíček

Kód Kód: 3179
Jméno značky: Korkii
Kategorie: Společenské hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 24.10.2021
Zatím jsme to hráli jen s manželem, ale je to neskutečná pecka. A to korkové provedení je úžasné. V jednoduchosti je krása a tady to platí. Děkuji????

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení