Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Korková balanční hračka Ježek v lese | Korkii

Slovenská balanční hračka z korku Ježek v lese potrápí děti při ukládání zátěžových prvků na záda ježka. Samotné prvky se liší tvarem a hmotností. Dřevěné lískové oříšky jsou těžké a zároveň hladké na dotek. Korkové hříbky jsou zase lehké a na dotek pórovité. Je to super hra po jedno dítě od 2 let, ale jde si s ježkem hrát i ve dvou.

 

670 Kč
Na dotaz

Ježek je mezi zvířátky v lese velice oblíbený. Občas mu proto na chodníčku něco nechají. Veverky oříšky, srnky hříbky a malý ježek si je ukládá mezi své žluté bodliny a odnáší do pelíšku. Má to však háček. Hříbky a oříšky se občas nenapíchnou pořádně, a tak mu celý náklad nejednou spadne a rozkutálí všude možně. Často musí začít znovu. 

Motorická hračka podporuje u dětí rozvoj sociálních dovedností, pozorovacích schopností, koncentrace a trpělivosti, jemné motoriky a logického myšlení. Motorická hračka Ježek v lese je vhodná pro jednoho hráče, ale dobře se při ní zabaví i dva hráči!

 

Princip hry: Dítě ukládá korkové a dřevěné prvky na ježka v libovolném pořadí tak, aby nespadly.

 

Pravidla hry pro dva hráče:

1. Hráči si rozdělí na polovinu zátěžové prvky a určí si pořadí.

2. Střídavě ukládají libovolné prvky na ježka.

3. Pokud hráči spadne prvek, který ukládá na ježka, případně jich shodí více, všechny si musí vzít a pokračovat s nimi ve hře.

4. Vyhrává ten, kdo první položí všechny své korkové a dřevěné prvky na ježka.

 

Balení motorické hračky obsahuje:

1 korkový ježek

6 korkových žlutých trojúhelníků

4 dřevěné oříšky

4 korkové hříbky

Kód Kód: 3185
Jméno značky: Korkii
Kategorie: Společenské hry
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KZ Avatar autora | 14.12.2021
Produkt bude jako vánoční dárek, ale už teď vypadá velmi dobře, je hezký na pohled a těším se, až si s ním pohrajeme, zaujalo mě hlavně, že má každý tvar jinou váhu. A motiv ježka z korku je prostě kouzelný.
5
JS Avatar autora | 20.11.2021
Skvělý přírodní materiál, všechno hladké, příjemné do ruky. Bude to dárek pro syna, tak zatím nevím, jak moc ho to bude bavit, ale mne se líbí moc. Super pro rozvoj koordinace ruka-oko. Obchod Dva tatove doporučuji ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: