Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Kinetický písek - Velká sada moře s bábovičkami a pískovištěm | Tooky toy

Novinka
Snímek obrazovky 2023 07 28 v 12.29.54

I když venku právě prší, vaše děti si můžou hrát v písku. Velká sada kinetického písku s formičkami i podložkou od Tookyland dětem poskytne dostatek prostoru na hraní si v písku u vás doma. Součástí balení jsou 2 pytlíky 1kg kinetického písku, 1 skládací podložka na kinetický písek (390 x 390 mm) a 17 formiček a dalších doplňků s motivem podmořského života a dopravních prostředků.

699 Kč
Na dotaz

I když venku právě prší, vaše děti si můžou hrát v písku. Velká sada kinetického písku s formičkami i podložkou od Tookyland dětem poskytne dostatek prostoru na hraní si v písku u vás doma. Součástí balení jsou 2 pytlíky 1kg kinetického písku, 1 skládací podložka na kinetický písek (390 x 390 mm) a 17 formiček a dalších doplňků s motivem podmořského života a dopravních prostředků. Písek je velmi jemný, krásně drží tvar a nikdy nevyschne. Nevíří prach a nezpůsobuje alergie.

Děti si při hře s kinetickým pískem rozvíjejí svou kreativitu, soustředění i hmat. Hra s pískem také uklidňuje. Písek je vyroben z toho nejjemnějšího plážového písku. Kreativní potřeby pro děti od Tookyland jsou velmi kvalitní a bezpečné. Sada je skvělý dárek pro děti!

Kód Kód: 9128
Jméno značky: Tooky Toys
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: