Interaktivní puzzle: Lidské tělo s rentgenem (84 dílků) | Headu

Novinka
HECS53238

Chytré puzzle pro předškoláky nebo malé školáky. Nejprve složíte puzzle z 84 dílků a pak ho pomocí přiložené UV baterky prozoumáte jako pod rentgenem. Součástí obrázku jsou i soustavy jednotlivých orgánů a kartičky, pomocí kterých lidské tělo postupně objevíte. Ke hře doporučujeme vzít i encyklopedii lidského těla, která vám pomůže vysvětlit případné dotazy dětí. V popisku produktu je navíc ke stažení český návod s vysvětlivkami.

449 Kč
Na dotaz

Hra, která zábavným způsobem pomocí misí vede děti k poznávání lidského těla. Sestavte toto velké puzzle a prostudujte obrázek, Objevte fascinující vlastnosti lidského těla, podívejte se na úžasné detaily důležitých orgánů, systémů, kostí a mnoha dalšího. Dokončete misi a sledujte to, co není vidět pouhým okem, ale jen za pomoci kouzelné baterky. Tato hra pomáhá dětem pochopit, že lidské tělo je složitá struktura tvořená různými systémy, orgány a částmi, které umožňují našemu tělu vykonávat určité funkce.

Obsah balení: 84dílkové puzzle, 10 oboustranných karet misí, 1 mazatelné pero, 1 UV baterka (vyžadující 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení.)

Návod s vysvětlivkami dostupný zde.

Kód Kód: 6932
Jméno značky: Headu
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: