Emušáci: Pája a bleší cirkus - narození sourozence do rodiny | Scio, kniha a hračka

Novinka
2c

Koncept Emušáků je úžasnou českou myšlenkou. Proto, aby děti dokázaly ovládat svoje emoce, musí je nejdříve poznat, pojmenovat a pak s nimi teprve s pomocí rodičů umí pracovat. Někdy jsou naše děti plné různých pocitů, které v nich doslova vřou. A co teprve, když se má do rodiny narodit další sourozenec? To je teprve jízda. Jak takovou situaci ustát ve zdraví všech zúčastněných? Pája a bleší cirkus, skvělá kniha s plyšáky, je vám k službám!

1 150 Kč
Skladem (3 ks)

Kniha je doporučená pro děti od 3 do 7 let. Pája a bleší cirkus je kniha pro nejmenší pro sourozence a o sourozencích. V knize opičku Páju provází blešky, představující typické role v období narození sourozence. V knize najdete poučné pohádky, které si budete číst společně s dětmi. K pohádkám najdete celkem i více než 50 drobných rad, jak pracovat s emocemi, a dalších 50+ aktivit, jak emoce zvládat. Celou sadu budete využívat několik let a určitě po ní sáhnete vždy, když budete potřebovat doma vyčistit vzduch nebo pochopit, co se to děje v mozcích vašich dětí a proč reagují tak, jak reagují.
 

Balení obsahuje:

  • knihu pohádek s návodem pro rodiče, aktivitami a doporučeními
  • plyšovou hračku Páji a Františka – hlavních hrdinů pohádek
  • sadu 4 plyšových blech znázorňující dětské role
  • praktický textilní pytlík na uchování blešek
Kód Kód: 998
Jméno značky: Scio
Kategorie: Knihy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DD Avatar autora | 12.2.2023
Ano, jsme spokojeni. Jen jsme si představovali podle obrázků světlejší modrou blešku Parťáka. Tmavě modrá je snadno zaměnitelná s černou. D. Dufková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: