Rozvojová hra Emoce a každodenní činnosti (od 1 roku) | Headu

Novinka
HECS531911

Speciální rozvojové karty jsou určené pro děti ve věku od 1 do 4 let. Obsahují krásné kartonové karty na téma emoce, části těla a každodenní činnosti. Nechybí ani návodná knížečka v češtině, jak s kartami pracovat v závislosti na věku dítěte. Pokud budete váš potomek poznávat vlastní tělo, emoce a aktivity, bude schopnější se lépe ovládat a bude spokojenější (a vy také).

359 Kč
Skladem (5 ks)

Vyberte si čas na hru, kdy má dítě zájem, a s touto sadou kartiček si zahrajte několik vzdělávacích her:
- rozpoznávejte emoce a výrazy obličeje (znuděný, smutný, spokojený, naštvaný)
- každodenní činnosti (chodit, zpívat, číst, kreslit)
- části těla (ucho, noha, břicho) pozorováním dětí na obrázcích. Bavte se jejich smícháním a vytvořte legrační obličeje!

Krabička obsahuje 3 druhy karet. První vyjadřují různé emoční stavy, druhé každodenní úkony a třetí pak části těla. Karty jsou smirkové (zdrsněné), aby dětem umožnily dotýkat se toho, co vidí, a efektivněji se učily zobrazené pojmy.
Pro každou skupinu karet je navržena řada aktivit pro děti ve věku 1–2 let, které vedou vychovatelé (rodiče), a také strukturované a nestrukturované hry pro starší děti (3–4 roky).

Karty o rozměrech 15 x 20 cm snadno udrží i malé děti.

Tato hra, založená na metodě Montessori, poskytuje příležitost rozpoznat a porozumět emocím, výrazu obličeje a každodenním činnostem a také získat nezávislost a představivost. Mít povědomí o sobě a tělu znamená porozumět našim individuálním fyzickým a emocionálním stavům.

Rozvoj dovedností: Rozpoznávání a vyjadřování emocí · Rozpoznávání každodenních činností · Rozšíření slovní zásoby · Rozvíjení představivosti

Obsah balení: 36 karet, český a slovenský návod ke hře
Kód Kód: 7389
Jméno značky: Headu
Kategorie: Novinky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠN Avatar autora | 9.6.2023
Krásně zpracované kartičky, které rozvíjí komunikační dovednosti dítěte. Naučili jsme se zatím s kartičkami poznávat části těla, pracujeme na aktivitách a určitě využijeme i při určení emocí. Někdy si je jen tak rozložíme a skládáme různé obrázky. Mají více možností využití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: