Dřevěný domeček se zámky - najdi zloděje | Lilliputiens

Pokud váš zvědavý člen domácnosti vždycky okamžitě zmerčí všechny zámky, záklopky a zarážky, je tenhle dřevěný domeček jeho splněným otevíracím snem. Obsahuje nejdrůznější druhy zamykání a zavírání, které si díky hře na hledání zloděje může váš potomek dokonale procvičit. Ručně, stručně. A třeba už nechá být ty vaše skutečné zámky, že... I když... Nebudu lhát, to se asi stejně nestane.

1 199 Kč
Vyprodáno

Pozor na zloděje. Rychle zkontrolujte všechny dveře a okna zda jsou správně zavřená. Nesmíte nechat nic otevřeného. Krásný dřevěný domek se spoustou zámků a klíčem pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku a zručnost. Navíc můžou rodiče s dětmi vymýšlet různé příběhy o zlodějské lišce. Popusťte uzdu své fantazii a užijte si hodiny hraním s dětmi. Rozměry domečku jsou 15 x 15 x 20 cm. Vyrobeno z kvalitního bukového dřeva. Výrobcem doporučeno pro děti od 3 let, ale my asi všichni tak trochu tušíme, že tříletým jsou zámky a záklopky úplně fuk a že děti tohle zajímá mnohem dříve...

Zloděje lze vhodit do domečku zipem ve střeše, ale padá vždy do stejného prostoru, na což váš potomek přijde velmi brzy (možná dříve než vy, ha-ha). Takže pak doporučujeme hrát tak, že se otočíte, schováte zloděje do některé z místností a předáte capartovi, který odvede veškerou potřebnou detektivní práci, zajistí evidenci a chytí zloděje. Jednodnoduché.

Kód Kód: 3062
Jméno značky: Lilliputiens
Kategorie: Vánoce
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: