Dřevěný domeček se zámky - najdi zloděje | Lilliputiens

Pokud váš zvědavý člen domácnosti vždycky okamžitě zmerčí všechny zámky, záklopky a zarážky, je tenhle dřevěný domeček jeho splněným otevíracím snem. Obsahuje nejdrůznější druhy zamykání a zavírání, které si díky hře na hledání zloděje může váš potomek dokonale procvičit. Ručně, stručně. A třeba už nechá být ty vaše skutečné zámky, že... I když... Nebudu lhát, to se asi stejně nestane.

1 199 Kč
Skladem (2 ks)

Pozor na zloděje. Rychle zkontrolujte všechny dveře a okna zda jsou správně zavřená. Nesmíte nechat nic otevřeného. Krásný dřevěný domek se spoustou zámků a klíčem pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku a zručnost. Navíc můžou rodiče s dětmi vymýšlet různé příběhy o zlodějské lišce. Popusťte uzdu své fantazii a užijte si hodiny hraním s dětmi. Rozměry domečku jsou 15 x 15 x 20 cm. Vyrobeno z kvalitního bukového dřeva. Výrobcem doporučeno pro děti od 3 let, ale my asi všichni tak trochu tušíme, že tříletým jsou zámky a záklopky úplně fuk a že děti tohle zajímá mnohem dříve...

Zloděje lze vhodit do domečku zipem ve střeše, ale padá vždy do stejného prostoru, na což váš potomek přijde velmi brzy (možná dříve než vy, ha-ha). Takže pak doporučujeme hrát tak, že se otočíte, schováte zloděje do některé z místností a předáte capartovi, který odvede veškerou potřebnou detektivní práci, zajistí evidenci a chytí zloděje. Jednodnoduché.

Kód Kód: 3062
Jméno značky: Lilliputiens
Kategorie: Podle věku
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 1.12.2022
Hned po rozbalení se na něj syn (21 měsíců) vrhnul a byl nadšený
5
Avatar autora | 16.11.2022
Domeček je skvělý. Náš malý zámečník a montér to určitě ocení :).
5
KH Avatar autora | 21.6.2022
Domeček je i po půl roce používánískvělí. Zatím neomrzel,čehož sem se trochu bála.
5
A Avatar autora | 16.5.2022
Domeček vypadá úžasně, bude to dárek k narozeninám, prcek bude jistě nadšený, zámky jsou jeho????
5
T Avatar autora | 20.12.2021
Hračka bude dárkem pod stromeček, tak zatím nevím, jak se bude líbit, ale já osobně jsem nadšená! Domeček vypadá moc hezky:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: