Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky | 4bambini

Novinka
2473 11 krabice abeceda 2022
599 Kč –8 %

Originální česká, velkoryse ilustrovaná hra pro poznávání abecedy a hraní nejen s češtinou. Vezměte předškoláčky či malé školáky na dobrodružnou výpravu do světa písmen, slov a příběhů. Šest živě ilustrovaných desek s vtipnými detaily a 109 karet s písmeny a nadřazenými pojmy nabízejí nepřeberné množství her a aktivit. Super i jako trénování při logopedii. Hra obsahuje návod na 15 růných her, na které využijete právě obsah balení.

599 Kč –8 % 549 Kč
Skladem (1 ks)

Chcete se společně pobavit? Vyberte si ze zábavných akčních her s písmeny a slovy. Potřebujete s dětmi pracovat na poznávání abecedy, rozvoji vyjadřovacích schopností či angličtině? Inspirujte se tipy na hravé aktivity, které si snadno přizpůsobíte podle věku a počtu dětí, aktuální nálady či potřeb.

Herní desky jsou tématicky zaměřené na prázdniny, školu, město, pohádkový svět, vesmír a sport.

Aktivity jsou převážně nesoutěžní, poznávací, cílem je vědomé procvičování jazykových dovedností. Hry jsou určené především pro čas v rodině a jsou soutěživé, jejich cílem je společná zábava, během níž si však děti hravě a vlastně nenápadně procvičují slovní zásobu, postřeh či výslovnost. Téměř všechny hry a aktivity můžete s dětmi zkoušet i v anglickém či jiném jazyce.

Obsah hry: 3 oboustranné ilustrované desky, 109 karet, 40 kostiček, 15 her v několika variantách, inspiraci pro hry s logopedií, češtinou a cizími jazyky.

Kód Kód: 6821
Jméno značky: 4bambini
Kategorie: Novinky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.5.2023
Zdravím, zatím nemohu hodnotit, protože náš Kubíček žije v Luhačovicích. Nemohou přijet, má neštovice. Pokud bude tak spokojený jako s dárkem od Ježíška -popelnice-, bude to super. Dodatečně sdělím, zdravím a mějte se dobře. Štěpánková
Nevyplňujte toto pole:
B Avatar autora Počet hráčů 13.5.2023 10:02
Dobrý den, jaký je uvedený počet hráčů, prosím?
Odpovědět