Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Mlsné kočky | Blackfire

Zábavná postřehová hra s pletenými kočičími tlapkami. Dva až šest hráčů si musí na ukazováček navléknout pletenou kočičí tlapku, což je už samo o sobě trochu sranda. Packami se pak každý snaží ulovit správné karty a získat body. Ale pozor, pokud po stejné kartě na 1,2, TŘI! sáhne i další tlapka, nezískáváte nic. Trochu strategie, trochu postřeh, hodně zábava! Vhodné od 6 let.

549 Kč
Skladem (2 ks)

Starouškové, kteří provozují své stánky na proslulém korejském rybím trhu Jagalchi, si čas od času potřebují trochu odpočinout od své namáhavé práce. Zatímco si oni zdřímnou, jejich věrné kočky se ujmou vedení stánku. Kočky mají rády své páníčky, ale hlavně zbožňují ryby. Co by se mohlo pokazit?

Cílem hry je sbírat karty ryb a skládat z nich sety. Všechny karty ryb se zamíchají a vytvoří se dobírací balíček. Vedle něj se vyloží karty ryb podle poštu hráčů +1. Hráči si na ukazováčky navlečou kočičí packy a pustí se do hry.

Společně nahlas odpočítejte „1, 2, 3“! Na „3“ všichni současně položte svou kočičí tlapku na jednu z vyložených karet v řadě.
- Jste-li jediným hráčem, který tlapkou chytil rybu, vezměte si tuto kartu a položte před sebe na hromádku otočenou lícem vzhůru.
- Jestliže stejnou rybu chtělo tlapkou ulovit více hráčů, kartu nezíská žádný z nich a musí ji odhodit na odhazovací balíček.

Nyní zkontrolujte, zda některý z vás nenasbíral alespoň 2 různé druhy ryb, z nichž od každé má minimálně 3 karty:
- Jestliže ano, začne se bodovat.
- Pokud ne, odhoďte kartu z řady karet, která je nejblíže odhazovací hromádce, doplňte řadu karet a pokračujte ve hře.

Každý hráč dostane žeton tlapky za každou sadu ryb na své hromádce. Sada se skládá ze 3 nebo více karet stejného druhu ryb.

Konec hry nastává, když někdo získá 6 nebo více tlapek. Vyhrává kočičí lovec s největším počtem tlapek!

Obsah balení:
6 pletených návleků na prsty s motivem kočičích tlapek
50 karet ryb
4 karty olihní
6 přehledových karet
20 žetonů tlapek
1 aršík se samolepkami
česká a slovenská pravidla
Kód Kód: 10630
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Novinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: