Sada v kufířku Děti vaří - hrníčkem a zástěrkou | Poketo

Ideální dárek pro všechny malé kuchaře a kuchařky. V kufříku najdete obrázkové recepty, porcelánový hrneček s odměrkou a dětskou zástěrku. Celkem 14 obrázkových receptů pro přípravu jídel od snídaně až po večerní snack – od tomatové polévky přes šišky s mákem po slaná lízátka – zvládnou obvykle děti od šesti let samostatně, ty mladší s trochou asistence.

950 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Máte doma dítě nadšené do vaření? Tak ho pusťte do kuchyně, ať připraví snídani nebo večeři pro celou rodinu. Z praktického kufříku si vezme zástěrku, připraví si porcelánový hrnek s odměrkou a vybere, na který ze 14 receptů má zrovna chuť. Každý recept je samostatně na volném, pevném papíru: na jedné straně je obrázkový seznam ingrediencí, na druhé straně je vyobrazen postup. Spojuje je snadný obrázkový návod a minimum textu – a tam, kde je nutný, používání velkých tiskacích písmen pro snadnější čtení. Pro jistotu je na jednom z volných papírů také seznam všech použitých ingrediencí. A pak už stačí připravit si jen přísady a dát se do vaření nebo pečení. Nechte si chutnat!

 

Kuchařka je vhodná pro děti, které baví vaření a které již umí zacházet s nožem. Těm menším mohou ze začátku asistovat dospělí. Děti od šesti let již vaření obvykle zvládnou samostatně.

 

 

Sada je v praktickém kufříku z lepenky, různé barvy (velikost 25 cm) a obsahuje:

  • 14 obrázkových receptů na oboustranně potištěných listech (jedna strana ingredience, druhá strana návod)
  • seznam všech ingrediencí
  • porcelánový hrneček-odměrku
  • dětskou zástěrku (zástěrky jsou vždy malým překvapením – používáme látky zbylé v domácnostech, a proto je barva či vzor se v každé sadě liší)

Variantu můžete vybrat podle fotek v galerii.

Kód Kód: 5777/RUZ 5777/ZLU Zvolte variantu
Jméno značky: Poketo
Kategorie: Chytré hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: