Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Sada v kufířku Děti vaří - hrníčkem a zástěrkou | Poketo

Ideální dárek pro všechny malé kuchaře a kuchařky. V kufříku najdete obrázkové recepty, porcelánový hrneček s odměrkou a dětskou zástěrku. Celkem 14 obrázkových receptů pro přípravu jídel od snídaně až po večerní snack – od tomatové polévky přes šišky s mákem po slaná lízátka – zvládnou obvykle děti od šesti let samostatně, ty mladší s trochou asistence.

950 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Máte doma dítě nadšené do vaření? Tak ho pusťte do kuchyně, ať připraví snídani nebo večeři pro celou rodinu. Z praktického kufříku si vezme zástěrku, připraví si porcelánový hrnek s odměrkou a vybere, na který ze 14 receptů má zrovna chuť. Každý recept je samostatně na volném, pevném papíru: na jedné straně je obrázkový seznam ingrediencí, na druhé straně je vyobrazen postup. Spojuje je snadný obrázkový návod a minimum textu – a tam, kde je nutný, používání velkých tiskacích písmen pro snadnější čtení. Pro jistotu je na jednom z volných papírů také seznam všech použitých ingrediencí. A pak už stačí připravit si jen přísady a dát se do vaření nebo pečení. Nechte si chutnat!

 

Kuchařka je vhodná pro děti, které baví vaření a které již umí zacházet s nožem. Těm menším mohou ze začátku asistovat dospělí. Děti od šesti let již vaření obvykle zvládnou samostatně.

 

 

Sada je v praktickém kufříku z lepenky, různé barvy (velikost 25 cm) a obsahuje:

  • 14 obrázkových receptů na oboustranně potištěných listech (jedna strana ingredience, druhá strana návod)
  • seznam všech ingrediencí
  • porcelánový hrneček-odměrku
  • dětskou zástěrku (zástěrky jsou vždy malým překvapením – používáme látky zbylé v domácnostech, a proto je barva či vzor se v každé sadě liší)

Variantu můžete vybrat podle fotek v galerii.

Kód Kód: 5777/RUZ 5777/ZLU 5777/NAT Zvolte variantu
Jméno značky: Poketo
Kategorie: Chytré hračky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: