Karak - skvělá hra pro školáky od 6 let a rodinu| Albi

Karak je úžasná hra, která pohltí všechny děti od 6 let i jejich rodiče. A pokud mladší sourozenci napočítají do 15, mohou se zapojit i ti. Postupně odhalujete kartičky s podzemními cestami, porážíte nestvůry a sbíráte podklady. Každý hraje za svou postavičku se speciálními schopnostmi. A když někdo z vás skolí draka? Je čas spočítat poklady a zjistit, kdo vyhrál. Jedno kolo trvá 30-45 minut, vhodné pro 2-5 hráčů.

799 Kč
Na dotaz

Každý hráč se ve hře Karak zhostí role jednoho hrdiny, který vyráží do labyrintu pod hradem Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady. Při soubojích se hází dvěma kostkami, jejichž hodnoty je nutné sečíst, děti tak přirozeně trénují nejen strategii a odhad, ale i sčítání (cha!). Hra je návyková, nejspíš ji budete hrát každý den. Je oblíbená i mezi dospělými. Nabízíme ke hře rozšíření se třemi dalšími postavami, ale také figurky, které nahrazují původní papírové v plastovém stojánku. Ke hře základní napínavé hry ale žádné rozšíření nepotřebujete.

Kód Kód: 8712
Jméno značky: Albi
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.3.2023
Tuhle hru dcera miluje, hrajeme už od jejich 5 let, pravidla jsme lehce zjednodušili, což bez problému jde a hrajeme minimálně 2x týdně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: