Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Počítání do 10: hravá sada s kolíčky a obrázky - Numerix | Djeco

Počítání hravou formou? Zkuste to díky této povedené sadě od značky Djeco. V krabici najdete kartonová kolečka a kolíčky. Na každém kolečku je vždy jedna podbarvená výseč. Dítě musí správně určit počet na podbarvené výseči a kolíčky připíchnout na další části, které mají stejný počet. Například: na podbarveném obrázku je 7 karet. Kolíčky tedy patří ještě na místa, kde je 7 prstů a číslice 7. Naopak nebude tam, kde je puntíku 5 nebo 3. Sada je super v tom, že dítě zapojuje současně přemýšlení, ale zaměstnává i ruce.

430 Kč
Na dotaz

Jednoduchá a zábavná hra o číslech a množstvích. Karta s úkoly nabízí různá zobrazení množství: číslice, body, vzory,  prsty nebo kresby. Děti si musí vybrat mezi návrhy, aby našlo ten, který odpovídá barevnému poli. Své odpovědi okolíčkují a kartičku otočí, aby zjistili, zda vybraly správně.
Hra na prohloubení jejich znalostí o číslech a veličinách. Používá různé početní formy pro lepší představu. Velmi jednoduchá a zábavná hra díky přidávání kolíčků. Velmi podrobný návod, který rodičům pomůže snadněji nastavit aktivitu. 

Kód Kód: 4274
Jméno značky: Djeco
Kategorie: 3 roky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RR Avatar autora | 14.3.2022
perfektní, slouží pro holčičku prchající před válkou, je šťastná, má se jak zabavit :), 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: