Karetní hra Pejsci (od 8 let, tvorba slov ze slabik) | Djeco

Novinka
DJ05099 B RVB

Karetní hra, která u dětí podpoří zvukové vnímání slabik a tvorbu slov. Při hře každý z hráčů vyloží jednoho pejska, jehož jméno se skládá ze dvou slabik. Úkolem hráčů je v daném pořadí vybrat slabiky ze jmen a složit nové jméno. Kdo to zvládne jako první, vyhrává kolo. Pozor, jména pejsků jsou v angličtině, hra je vhodná pro děti od 8 let, hlavně pro ty, které mají ve škole angličtinu, případně je k angličtině aktivně vedete.

 

299 Kč
Skladem (5 ks)

Slovní hra pro 2 až 3 hráče od 8 let k procvičení slabik. Karetní hra je vhodá i na cesty. Karty se zamíchají a rozdají hráčům. Hráči drží své karty v ruce obrázky dolů. Všichni společně otočí jednu svou kartu a položí ji doprostřed stolu tak, aby ji každý viděl. První hráč, který vysloví správné jméno psa, složením slabik ze všech karet (vždy první nebo druhá slabika, dle čísla na kartě), vyhrává toto kolo. Hra končí ve chvíli, kdy hráči již nemají v rukou žádnou kartu. Vítězí hráč, který získal nejvíce karet.

Obsah hry: 64 karet zobrazujících 8 různých psů a jejich 2slabičná jména: Lucy, Nina, Clara, Megan, Panpan, Charly, Nolan a Kevin. Jména jsou v angličtině, tedy se jinak vyslovují než píší. Pro hraní hry je nutné, aby děti už uměly číst, nejlépe i aby se učily anglicky.

Kód Kód: 9990
Jméno značky: Djeco
Kategorie: Karetní hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: