Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Ulož svoje knihy - 3D hlavolam | Blackfire

Novinka
Uloz svoje knihy CZ vizualizace (kopie)

Originální nový 3D hlavolam pro milovníky knih (a koček). Podle zadání musíte umístit všechny knihy tak, aby byla horní polička v rovnováze.

649 Kč
Skladem (1 ks)

Logické hlavolamy, nejen pro milovníky knih. Srovnejte knížky na poličku, nezapomeňte na kočičku! Hodně knížek, malá polička, k tomu nezbedná kočička. Udržte své knihy v rovnováze, ať polička nespadne! Tato hra je originálním 3D hlavolamem. Úkolem je uložit až 12 různě velkých knih a jednu chytrou kočičku, která se zde zabydlela, tak, aby byla horní polička v ideální rovině. Neboj, bez nářadí nezůstaneš. Pomůže ti vodováha, která je součástí balení hry. Vyřeš všech 40 hlavolamů a ukaž, že jsi nejlepší ze všech.

Průběh hry
1. Vyberte si kartu výzvy.
2. Jednu z poliček položte na rovný povrch.
3. Vyberte knihy uvedené na kartě výzvy a umístěte je na poličku. Na uložené knihy položte druhou poličku a pomocí vodováhy zkontrolujte, zda je horní polička v rovnováze (bublina vodováhy musí být mezi dvěma středovými čarami).

Pravidla pro ukládání
1. Minimálně dvě knihy se musí dotýkat horní poličky.
2. Některé karty obsahují ikony označující počet knih a/nebo konkrétní knihy, které musíte umístit vodorovně, svisle, nebo jednu na druhou.
3. Když se na kartě s výzvou nachází kočička, musíte ji položit alespoň na jednu knihu, a současně mezi další dvě knihy.

Obsah balení:
40 karet výzev
12 dřevěných knih
2 dřevěné poličky
1 kočička
1 vodováha
česká a slovenská pravidla
Kód Kód: 9662
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Společenské hry
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DS Avatar autora | 19.11.2023
Velmi kvalitní a inspirativní hlavolam.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: