Tři malá prasátka - postavte 3D domečky, než je vlk sfoukne | Orchard toys

Příjemná interaktivní hra pro děti od 3 do 6 let. Úkolem je postavit domečky ze slámy, dřeva a cihel ve 3D a doběhnout s prasátky do domečku, než je vlk dožene a domečky jim sfoukne. Vyhrává hráč, který se jako první dostane do cíle. Hází se klasicky kostkou, postupuje se po směru hodinových ručiček. Ale pozor, pokud stoupnete na políčko s vlkem, můžete soupeřům ubírat součásti stavby.

549 Kč
Skladem (4 ks)

Graficky povedená a kvalitní hra pro děti od 3 let. Každý má figurku tří prasátek a postupuje s ní po hrací ploše podle toho, kolik hodí kostkou. Na hracím plánu jsou obrázky surovin a vlka. Pokud stoupnete na surovinu, můžete si vzít část domečku, každý ze tří domečků se skládá ze dvou částí. Kdo jako první postaví všechny domečky, musí dojít do cíle - tedy do středu hrací plochy. Trik je v tom, že pokud padne vlk, točíte ruletou a podle toho, jaká surovina padne, můžete soupeřům postavené domečky rozebírat.

 

Doporučený věk: 3 - 6
Počet hráčů: 2 - 4


Co hra rozvíjí a podporuje:
- komunikaci
- základní sčítání a odčítání
- hra je vhodná pro interakci mezi různě starými dětmi, užijou si ji i šestileté děti a dospělí

 

Kód Kód: 4663
Jméno značky: Orchard toys
Kategorie: 3 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 19.6.2024
U nás je tato pohádka oblíbená už od mala, takže byla volba jasná. Dle očekávání nejvíce baví jak se vlk snaží zfouknout domečky a stavení ve 3D 🙂
5
AB Avatar autora | 16.1.2023
Super hra!!
5
Avatar autora | 27.11.2022
Je to pecka ???? Děkujeme????????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: