Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Puzzle s vůní Dinosauři na pizze (60 dílků) | Mudpuppy

Novinka
Snímek obrazovky 2024 04 06 v 17.44.52

Puzzle, které voní? Tady jsou! Kvalitní skládačka z 60 dílků obsahuje i tři speciálně tvarované dílky, které voní. V dinosauřím světe to voní po pizze, česneku a kole!

399 Kč
Skladem (3 ks)

Pizzasaurus je originální a zábavné puzzle, které kombinuje skládání puzzle a puzzle s vůní. Děti si zamilují vůně, které najdete v tomto stíracím a čichacím puzzle Pizzasaurus. Toto puzzle obsahuje 60 dílků, které obsahují 6 ks speciálních tvarovaných dílků, z toho 3 ks s oblíbenými vůněmi dinosaurů – pizza, česnek a kola! Obrázek je barevný a plný detailů, což zvyšuje zábavu při skládání. Je baleno v pevné krabici, pro opětovné použití a skladování. Ideální jako dárek. 

Puzzle jsou vyrobeny za použití významného podílu recyklovaného papíru a nabízí špičkový potisk nezávadnými barvami. Jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje za všech okolností věrné podání detailů i barev. Jejich zadní strana je potažena hladkým, na dotek příjemným povrchem, díky němuž se při skladování rozloženého puzzle netvoří prach.

Spolu s pečlivě zabalenými dílky naleznete v balení také letáček s návodným obrázkem, který zpravidla obsahuje další informace o tvůrcích a pozadí vzniku díla. Dodáváno v mimořádně pevné a poutavě zpracované kartonové krabičce vyrobené z recyklovaného kartonu.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 60 dílků, 6 ks speciálních tvarovaných dílků, 3 ks s vůněmi
  • vyrobeno s použitím recyklovaných a udržitelně získaných materiálů
  • pečlivě vybraný motiv od renomovaných tvůrců a umělců
  • potisk a provedení nejvyšší kvality
Kód Kód: 10687
Jméno značky: Mudpuppy
Kategorie: Puzzle a pexesa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: