Puzzle 3v1: Pohádky (99, 120 a 140 dílků) | Mideer

Novinka
Puzzle 3v1: Pohádky (99, 120 a 140 dílků) | Mideer

Krásná sada hned 3 skládaček puzzle s tématem pohádek. Doporučeno výrobcem pro děti od 4 roku, my se přimlouváme spíše za dárek ke 5. narozeninám (hlavně neplašte). Dílky jsou z kvalitního kartonu, hezky do sebe zapadají. Kvalitní dárek za příjemnou cenu.

499 Kč
Skladem (4 ks)

Krásná sada za příjemnou cenu obsahuje celkem 3 skládačky puzzle s různým počtem dílků. V krabičce najdete i certifikát a samolepky. Když potomek dokončí 1 puzzle, může se ocenit samolepkou. Při dokončení všech puzzle dostanete další lepicí pečeť a když dokáže vše složit bez pomoci, vyslouží si i další pečeť. Nechybí ani samolepky, které si může nalepit, kam chce, anebo na pytlíčky. V krabičce je i vytištěná obrázková předloha k jednotlivým sestavám. Součástí jsou i 3 zavírací pytlíčky, do kterých lze puzzle odděleně uložit. 

LEVEL UP! puzzle je vědecky navržená sada puzzle, která získala ocenění i na světové úrovni. Tato sada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje inteligence dětí ve věku 1-7 let, přičemž každý stupeň odpovídá dětem různého věku. 

Pokročilý systém této skládačky se projevuje především ve třech aspektech. Za prvé, počet dílků začíná od 2 dílků a postupně se zvyšuje až na 252 dílků. Dále se mění dle složitosti ilustrace z obrázku zvířete na přírodní, městské a jiné výjevy a v nejvyšší složitosti na geografii světa, čímž se přiměřeně rozšiřuje rozsah dětského poznávání. A konečně i výtvarné ztvárnění ilustrace má různě úrovně.

Součástí každé sady je certifikát, do kterého můžete dětem potvrdit jejich schopnosti, díky přiloženým samolepkám.

Puzzle obsahuje celkem 3 skládačky s různými pohádkami. Skládačky obsahují od 99 po 140 dílků.

Rozměry balení: 17,5 cm x 9 cm x 20 cm

Podle výrobce vhodné pro děti od 4 let, my doporučujeme od 5 let dále, klidně i pro malé školáky.

Kód Kód: 5780
Jméno značky: MiDeer
Kategorie: Podle věku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: