Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Prozkoumej safari (vyhledávací puzzle s baterkou)| Blackfire

Novinka
IT21420 RGB 1

Sestavte puzzle, pečlivě si prohlédněte obrázek a objevte předměty v savaně. Jako skutečný vědec si zaznamenejte jednotlivé objevy na vaší stíratelné kartičce. Kromě toho můžete pozorovat to, co není vidět pouhým okem ale jen za pomoci kouzelné baterky!

449 Kč
Skladem (2 ks)

Systém Headu umožňuje dětem hrát si, učit sea rozvíjet své inteligenční dovednosti, jež budou používat po celý svůj život. Tato hra je navržená tak, aby rozšiřovala vědecké myšlení dětí a pomáhala jim rozvíjet jejich „vědeckou mentalitu“, tzn. pochopit původ a podstatu věcí. Tato aktivita začíná přesným, někdy měřeným pozorováním jevů, v tomto případě přírody. Pozorování je ve skutečnosti počátečníma konečným bodem vědecké myšlenky. Děti se od raného věku mohou učit studovat jevy, v tomto případě zvířata na safari, a třídit je. Děti se učí, že pozorováním a zaznamenáváním údajů mohou formulovat nápady: „Která zvířata se toulají po safari? Jak běžná jsou?“

Co hra u dětí rozvíjí? Vědecká metoda • Vizuální metoda • Objevování prostředí • Třídění • Jemná motorika

Obsah balení: 70 dílků puzzle (složené 60 x 44 cm), 1 kreslicí a mazatelný fix,1 UV baterka (vyžadující 3 AAA baterie, které nejsou vložené)
Doporučený věk: 5-10 let

Kód Kód: 10434
Jméno značky: Headu
Kategorie: Puzzle a pexesa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: