Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Sada 3 her na Násobení a dělení| Poketo

Zápasí vaše děti s násobením a dělením a přemýšlíte, jak jim učení usnadnit? Proto vznikla tato sada Násobení a dělení od Poketo, která obsahuje tři druhy her k procvičování malé násobilky. Násobení děti zavede až k pokladu. Díky dělení vyčistí rybník od odpadků. A i s klasickou skládačkou Nebe, peklo, ráj jde učení hravěji. V sadě dále najdete přehledovou kartu, dvě kostky (včetně speciální desetistěnné), figurky a návod ke hrám.

385 Kč
Skladem (5 ks)

Hry jsou určeny pro jednoho až čtyři hráče. Vhodné jsou zejména pro žáky třetích tříd, kdy se s malou násobilkou začíná, a pro všechny, kteří s matematikou bojují.

Sada „Násobení a dělení“ usnadňuje dětem zapamatování si malé násobilky hravou formou. Obsahuje:

  • hru (herní plán) na násobení: Hráči se vydávají pro poklad na dně rybníka. Cestou plní matematické úlohy – čím lépe je zvládnou, tím rychleji se dostanu k pokladu. Úkoly jsou přitom náhodné – rozhoduje o nich hod kostkou a políčko na herním plánu. Velikost herního plánu A4.
  • hru (herní plán) na dělení: V této hře mají hráči za úkol vyčistit rybník od odpadků. Odpadek mohou vylovit, když správně vyřeší matematickou úlohu. Při přípravě hry si sami určujete, jaké rovnice jsou ve hře. Můžete zvolit příklady z celé malé násobilky, nebo jen příklady s vybranými činiteli, které zrovna děti potřebují trénovat. Hru lze hrát buď koperativně nebo jako soutěž. Velikost herního plánu A4.
  • skládačky nebe,peklo,ráj:  jednoduchá a dětem známá hra, adaptovaná na procvičování malé násobilky. Celkem sada obsahuje 10 kusů – co kus, to příklady s jedním činitelem od 1 do 10. Rozměr 210 x 210 mm.
  • přehledovou kartu s malou násobilkou: oboustranná, o rozměru A5
  • desetistěnnou kostku a klasickou, šestistěnnou kostku
  • pět figurek
  • návod

Hry jsou pro jednoho až čtyři hráče a jsou určeny pro třeťáky i všechny, kteří potřebují protrénovat a upevnit si znalosti malé násobilky.

Kód Kód: 10831
Jméno značky: Poketo
Kategorie: Novinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: