Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Modelína Hey Clay - Ptačí svět, 6 postaviček | TM toys

Úžasná lehonká modelovací hmota, která nebarví, nedělá nepořádek, má krásné syté barvy a po zatvrdnutí je jemná a drží tvar. Ve velké sadě najdete 18 kelímků s modelínou Hey Clay v různých barvách. Můžete vyrobit postavičky z obalu, třeba podle aplikace pro chytré telefony, anebo tvořit podle fantazie. Doporučujeme pro všechny děti od 3 let, jde o super zábavu i pro několik capartů najednou.

499 Kč
Skladem (>5 ks)

Z modelovací hmoty Hey Clay si děti mohou vytvořit nepřeberné množství různých postaviček, zvířátek nebo oblíbených hrdinů. Po vymodelování je důležité nechat modely na vzduchu dostatečně zatvrdnout , promění se tak ve figurky, se kterými si lze hrát. Jednoduše vytvoříte vlastní figurky a postavičky, nebo schováte zbytek Hay Clay opět do kelímku, kde netrvrdne. Pro děti je atraktivní i to, že mohou stavět pomocí návodu v aplikaci na systémech Android a iOs. V každém balení je kód v hodnotě 5 USD, který dětem odemkne bránu do světa zábavy.

Sada Hey Clay obsahuje 18 nádobek s měkkou, jemnou a voňavou modelínou a přístupový kód do aplikace pro zakoupenou řadu. Barvy nacházející se v balení vám umožní vytvořit minimálně 6 postaviček. Rozhodně ale není povinnost držet se předlohy.

 

Kód Kód: 6782
Jméno značky: TM Toys
Kategorie: Podle věku
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 26.3.2023
Hey clay nezklame. Je to výběr na jistotu. Máme téměř všechny sady. Dcera (5 let) to miluje
5
KH Avatar autora | 5.12.2022
Je to dárek pro dceru pod stromeček, tak zatím nemůžeme hodnotit, ale věřím, že bude nadšená ❤️
5
LN Avatar autora | 4.12.2022
Vypadá nádherně, je to dárek pod stromeček, těšíme se na nadšení dětí! Stejně jako z dalších dárků od dvou tátů. Díky za ně.
5
MH Avatar autora | 23.10.2022
Moc.velke + hmota nezapacha!
5
KP Avatar autora | 19.10.2022
Vůbec neváhejte s pořízením, je skvělá!
5
LH Avatar autora | 20.9.2022
Plastelína je perfektní, děti jsou nadšené a my s přítelem také ???????? jakmile jsem plastelínu ukázala prarodičům,tak hned objednali dětem další sady i na Vánoce ♥️ Jste pro nás inspirací a všechny produkty, které nabízíte jsou skvělé. Děkujeme za to, že jste ♥️
5
KM Avatar autora | 13.9.2022
Velká spokojenost, celá rodina za zabaví ❤. Děkujeme
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora trvanlivost 8.12.2022 12:52
Dobrý den, jaká je trvanlivost, než se kelímky otevřou, vydrží 3 měsíce nebo to trochu ztvrdne? Chtěla bych pro vnoučata, ale mohu předat až později... Děkuji.
Odpovědět