Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Modelína Hey Clay - Prstýnky Příšerky| TM toys

Novinka
HCL31003CEE (1)

Úžasná lehonká modelovací hmota, která nebarví, nedělá nepořádek, má krásné syté barvy a po zatvrdnutí je jemná a drží tvar. V této menší sadě najdete 3 kelímky s modelínou Hey Clay v různých barvách pro výrobu krásných prstýnků. Nechybí ani další pomůcky pro vytvoření originálních šperků. Hmota na vzduchu zaschne a drží pak tvar.

199 Kč
Skladem (2 ks)

Z modelovací hmoty Hey Clay si děti mohou vytvořit nepřeberné množství různých postaviček, zvířátek nebo oblíbených hrdinů. Po vymodelování je důležité nechat modely na vzduchu dostatečně zatvrdnout , promění se tak ve figurky, se kterými si lze hrát. Jednoduše vytvoříte vlastní figurky a postavičky, nebo schováte zbytek Hay Clay opět do kelímku, kde netrvrdne. Pro děti je atraktivní i to, že mohou stavět pomocí návodu v aplikaci na systémech Android a iOs. V každém balení je kód v hodnotě 5 USD, který dětem odemkne bránu do světa zábavy.

Sada Hey Clay obsahuje 3 nádobky s měkkou, jemnou a voňavou modelínou a přístupový kód do aplikace pro zakoupenou řadu. Barvy nacházející se v balení vám umožní vytvořit minimálně 5 prstýnků. Rozhodně ale není povinnost držet se předlohy.

 

Kód Kód: 10140
Jméno značky: TM Toys
Kategorie: Modelína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: