Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Kočičí vesmírná agentura (rodinná deskovka) | Blackfire

Novinka
MLEM vizualizace (kopie)

Moc povedená desková hra pro rodiny se školáky, ale i party dospělých (pro 2-5 hráčů). Proměníte se v kočičí astronauty, kteří dobývají vesmír, obsazují měsíce a planety, a přitom sbírají body, které se sčítají na konci hry. Každý z hráčů se stane několikrát velitelem expedice, na kterou se vydávají astronauti s různými schopnostmi. Soupeříte, ale zároveň jste na jedné kosmické lodi a snažíte se doletět co nejdále. Hru zdobí nádherná hrací deska a vyšperkovaná grafika.

749 Kč
Skladem (5 ks)

Rodinná desková hra s kočičími astronauty. V roce 2075, krátce po převzetí kontroly nad světem, obrátily kočky svůj zrak k nové hranici - k vesmíru! Kočičí specialisté nyní soupeří o kosmickou nadvládu. Je to nebezpečný závod plný šanty, zákeřností a vybuchujících raket! Kdo se stane vítězem tohoto epického závodu, uchvátí do svých tlapek nekonečné zdroje mléčné dráhy a stane se skutečným vesmírným dobyvatelem?

MLEM: Vesmírná agentura je rodinná desková hra, ve které se stanete veliteli vesmírných expedic. Tito velitelé však budou trochu neobvyklí, protože to jsou... kočky! Nebojácné a tvrdohlavé kočky, které po dlouhém snažení ovládly Zemi a nyní si chtějí podrobit celý vesmír! Jejich zbrklost však může vést k nejednomu neštěstí.

Vydejte se v raketě ke hvězdám, nebo se spolehněte na své kočičí instinkty a opusťte raketu dřív, než havaruje. Sláva a obdiv celého vrnícího světa čeká na nejlepšího velitele kočičí vesmírné agentury.
 
Hra obsahuje i těžší varianty a doplňkové varianty pro zkušené hráče.

Obsah balení:
5 karet hráčů
40 žetonů astronautů
64 bodovacích žetonů
6 kostek
1 raketa
1 deska rakety
1 vesmírná podložka
4 žetony cílů
1 žeton vesmírného selhání
20 průzkumných žetonů
20 žetonů tajných míst
5 UFO žetonů
1 UFO
14 expedičních žetonů
česká pravidla
Kód Kód: 10455
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Společenské hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: