Loutkové divadlo - univerzální sada | Marionetino

Kdo by neznal pohádky o princezně nebo kašpárkovi? Teď můžete se skládacím loutkovým divadlem dětem různé pohádky zahrát a nebo naopak, mohou děti uspořádat představení pro rodiče a prarodiče. České domácí loutkové divadlo Marionetino vaše děti zabaví, a přitom doplní krásnou rodinnou atmosféru. Tato sada obsahuje 8 loutek, 2 oboustranné kulisy, 4 tyče na vodění a konstrukci divadla.

1 199 Kč –29 % 849 Kč
Na dotaz

Loutkové divadlo pro děti od 3 let, ve kterém děti najdou loutky král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba a drak.

Loutkové divadlo - skladné a ekologické, nenáročné na úložné prostory. Konstrukční řešení je velmi jednoduché a účelné. Korpus divadla nabízí úložný prostor pro všechny komponenty. Současně tvoří stabilní podestu pro portál a zadní díl. Montáž i demontáž je snadná, zvládnou ji i nejmenší děti. Divadlo rozvíjí kreativitu, rozšiřuje slovní zásobu. Loutky jsou plošné a vždy oboustranné, tzn., že každá postava má pečlivě zpracovanou nejen přední část, ale i záda. Divák získává dojem, že postava skutečně odchází. Zadní kulisa vytváří pozadí divadelní scény. Je vždy oboustranná s dvěma odlišnými motivy. K divadlu se připevňuje pomocí kolíčku a lze ji snadno vyměňovat.Kolíček je součástí balení. balení.

Obsah balení: 8 oboustraných loutek král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba a drak
4 dřevěné vodící tyče,fixační guma a kolíček, scény 4 (= 2 oboustrané zadní kulisy): hrad, hradní síň, hluboký les a paseka.

Velikost loutek je 15-19 cm.
velikost tyček je 21 cm
velikost zadní kulisy: 46,3 cm x 32,3 cm
velikost krabice je: 48 cm x 42 cm x 5 cm:
Hmotnost divadla: 1 500 g

Kód Kód: 7446
Jméno značky: Marionetino
Kategorie: Chytré hračky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: