Akce Moje srdcovka! Doprava se Zásilkovnou zdarma: do Z-boxů, na pobočky i kurýrem na adresu!

Malování na dřevo: Zvířátková sada s tamponovými barvami | Crea Lign

Novinka
Snímek obrazovky 2023 05 02 v 21.09.31

Zajímavá sada se kterou zvládnou s rodičem pracovat děti od 3 let, samostatně pak od 5 let. Malý umělec na dřevěné podložce postupně vystřídá 4 šablony s otvory, na každou použije jinou barvu přiloženého tiskátka. Vrstvením vzniknou postupně tři krásné dřevěné obrázky zvířat, které můžete vystavit nebo darovat. Šablony a tiskátka lze pak použít znovu, jen podklad už musíte mít vlastní. Aktivita zabere celkově asi 15 minut.

499 Kč
Skladem (2 ks)

Originální kreativní sada od Crea Lign Malování na dřevo seznámí děti s tzv. tamponovým tiskem (tampontiskem). Pomocí 4 razítkovacích barev a 3 sad archů s předlohami si děti potisknou 3 dřevěné tabulky krásnými obrázky. Ty následně spojí přiloženým provázkem a vznikne jim krásná dekorace na zeď.

Šablony jsou očíslované dítě vystřídá postupně varianty 1-4. Plastové šablony lze použít opakovaně, například při tvoření s foukacími fixami nebo běžnými barvami, případně prstovými barvami.

Malování na dřevo prostřednictvím tamponového tisku podporuje rozvoj jemné motoriky, pozornosti, představivosti i kreativity. Produkt je velmi originální, stejně jako všechny ostatní výrobky francouzské značky Crea Lign. Jejím cílem je vyvíjet kreativní potřeby a hry, které podporují rozvoj dětí a umožňují každému z nich najít to, co ho baví.

Kód Kód: 8987
Jméno značky: Crea Lign
Kategorie: Novinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: