Vlhčené ubrousky z eukalyptu pro děti a miminka | NAÏF, 54 ks

Novinka
wipes moreshadow ubrousky

Novinka od značky Naif myslí na přírodu i citlivou pokožku dětí a miminek. Vlhčené ubrousky jemně čistí a pečují o citlivou pokožku, jsou vyrobeny z eukalyptové buničiny (tedy ne z plastu) a obsahují 99 % vody. Jsou zcela bez parfému.

100 Kč
Objednáno

Na přebalování, ale i k očištění zamazaných ručiček můžete využít tyhle nové vlhčené ubrousky od značky Naif. Obsahují 99 % vody, jsou bez parfemace, alkoholu a jakýchkoli dalších nesmyslů. Jemně čistí jemnou a citlivou pokožku dětí a miminek bez podráždění. Jsou vhodné k použití již od narození.

Ubrousky samotné neobsahují žádné plasty, vyrábí se z ekalyptové buničiny, které se zpracovává do vláken přírodní cestou. Jsou 100% biologicky odbouratelné během 8-10 týdnů. Obal ubrousků je z bioplastu z cukrové třtiny. Ubrousky jsou 100% vegan a ocean friendly.

Naif je přírodní kosmetika bez nesmyslů. Tedy bez nesmyslných ingrediencí jako jsou minerální oleje, parabeny, PEG a syntetická pěnidla, SLS / SLES, fenoxyethanol, chemické konzervanty, esenciální oleje či jiné potenciálně škodlivé nebo alergenní látky.

Balení obsahuje 54 ks vlhčených ubrousků.

Složení ubrousků:

    • Voda
    • Glycerin (čirá látka, jedna z nejpoužívanějších v kosmetickém odvětví, nedráždivá, přirozeně se vyskytuje v olejích a tucích i v lidském těle)
    • Hydroxyacetophenone (látka přírodního původu, zvláčňuje pokožku)
    • Sodium Benzoate (sodná sůl, vyskytuje se v ovoci i mléčných produktech, funguje jako konzervant, ale i zabraňuje množení bakterií. V těle se neusazuje)
    • Citric Acid (kyselina citronová)
Kód Kód: 443
Jméno značky: NAÏF
Kategorie: Péče o děti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: