Velké bubliny: Sada šňůra + bublinová náplň | Fru Blu

Hledáte dobrou zábavu pro celou rodinu? O bublifuk Fru Blu se budete doma přetahovat se svými dětmi, a přitom strávíte společně čas, třeba i hodinu dvě! Se speciální šňůrou budete moct tvořit mega bubliny, které budou létat nad vašimi hlavami. Součástí balení je i 0,5 litru bublinové náplně, která je extra stabilní, s duhovými odlesky a zdravotně nezávadná.

219 Kč
Skladem (4 ks)

Bublifuk se dá použít venku, ale i doma, protože náplň nedělá mastné fleky. Duhová náplň se vyrábí v rámci EU, výrobek má přímo certifikát, že je vhodný pro děti. Bubliny jsou trvanlivé a jen tak neprasknou, budou vám létat nad celou zahradou. Tuto značku Fru Blu sami používáme přes dva roky a náplň domů sami často dokupujeme.
 
Z vlastní zkušenosti doporučujeme rovnou přikoupit náhradní náplň s objemem 3 litry, množství dodávané jako součást balení bude hned pryč. Doma vyrobená směs na bubliny se určitě nevyrovná této originální náplni.
 
 
 
 
Obsah balení:
  • Tyčky se šňůrou na velké bubliny – rukojeti jsou potažené kvalitním odolným plastem, šňůra je z materiálu, který dobře udržuje tekutinu
  • náplň o objemu 0,5 l
Kód Kód: 1130
Jméno značky: TM Toys
Kategorie: Na léto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: