Velké bubliny: Sada motýl + bublinová náplň | Fru Blu

Dobrá zábava pro celou rodinu? O bublifuk Fru Blu se budete doma přetahovat se svými dětmi, a přitom strávíte společně čas, třeba i hodinu dvě! Se speciální s motýlem budete moct tvořit okouzlující bubliny, které budou létat nad vašimi hlavami. Součástí balení je i 0,5 litru bublinové náplně, která je extra stabilní, s duhovými odlesky a zdravotně nezávadná.

219 Kč
Na dotaz

Bublifuk se dá použít venku, ale i doma, protože náplň nedělá mastné fleky. Duhová náplň se vyrábí v rámci EU, výrobek má přímo certifikát, že je vhodný pro děti. Bubliny jsou trvanlivé a jen tak neprasknou, budou vám létat nad celou zahradou. Tuto značku Fru Blu sami používáme přes dva roky a náplň domů sami často dokupujeme.
 
Z vlastní zkušenosti doporučujeme rovnou přikoupit náhradní náplň s objemem 3 litry, množství dodávané jako součást balení bude hned pryč. Doma vyrobená směs na bubliny se určitě nevyrovná této originální náplni.
 
 
 
Obsah balení:
  • Tyčka s pevnou šňůrou ve tvaru motýla – rukojeť potažená kvalitním odolným plastem, šňůra je z materiálu, který dobře udržuje tekutinu a drží tvar. Díky této násadě budete moct vytvářet velké spojené bubliny.
  • náplň o objemu 0,5 l
Kód Kód: 1133
Jméno značky: TM Toys
Kategorie: Hračky
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.8.2021
Ješt+ jsme nepoužili, ale chystáme se na pondělí, Moc se tším, jak se to bude vnoučkovi líbit
4
IP Avatar autora | 7.8.2021
Toto byl trošku nešťastný nákup, pro naše dvouleté dítě je to ještě brzo, výrobce uvádí od 3 let, tak bych se tím příště radši řídila. Chtěla jsem dělat velké bubliny, že je dcera bude chytat, ale ona chce dělat vše sama, bere mi to z ruky a kvedlá s tím do stran, takže se jí bubliny samozřejmě nedaří. Pro starší děti asi ideální, jen mi k tomu chybí možnost dokoupit nějakou nádobku, do které se to bude namáčet, doma nemáme nic vhodného, zvolila jsem mísu, ale měla moc malé dno a bublifuku byla moc velká spotřeba, po chvíli navíc tak pěnila, že už bubliny nešly a muselo se to vylít, chtělo to vhodnější nádobu asi.
5
LH Avatar autora | 9.6.2021
SPOKOJENI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: