Velká sada barevných fixů, které vydrží extra dlouho | STABILO Power 30 kusů

Potřebujete hodně barevných fixů, které vydrží hodně dlouho? Vyzkoušejte tuhle sadu z řady Stabilo Power, která nabízí hned 30 různých barevných odstínů. Navíc pokud ztratíte víčka, nic moc se nestane, ani tak totiž fixy nevyschnou, vydrží 8 týdnů bez změny. Ideální pro všechny zaneprázdněné školáky.

279 Kč
Objednáno

Fixy Stabilo Power se hodí pro všechny děti, které občas něco ztratí nebo zapomenou (takže pro všechny děti, že). Jsou navržené tak, že i když od nich ztratíte víčko, nevyschnou a můžete s nimi dál směle tvořit (testování probíhalo při 23 stupních Celsia a 50% relativní vlhkosti). Barvy jsou krásné syté, fix vláknový fix vydává opravdu intenzivní barvy. Inkoust z něj je přitom vypratelný, hrot odolává tlaku, takže se nerozskřípe. Hrot je silný přibližně 2 mm. Sada je v kartonovém balení. Pokud hledáte povedeno odolnou sadu se spoustou barev, je tahle pro vás ideální.

Pozor, fixy nemají ergonomicky upravený tvar, pokud vaše dítě ještě plně neovládá správné držení tužky, pořiďte mu raději sadu Stabilo Scribbi, která má silnější fixy a zasouvací hrot, který naučí vaše dítě při kreslení netlačit.

Kód Kód: 218
Jméno značky: Stabilo
Kategorie: Kreativita
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: