Stabilo Woody 3v1 - Pastelka, vodovka, voskovka | 10 kusů

STABILO woody 3 v 1 je pastelka, vodovka a voskovka v jednom, která umí kreslit na papír, na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i na holínky. Ozdobit si dřevěný rámeček, okno, chlebník nebo plechovku na tužky je hračka. Děti ji milují a rodiče mohou zůstat v klidu, protože barvu lze z ručiček i z hladkého povrchu dobře smýt vodou s mýdlem či saponátem. Tuha obsahuje osmkrát více barvy než běžná pastelka, nelze ji zlomit a hodí se na extra dloooooouhé kreslení a na velká umělecká díla: silná tuha vše rychle vybarví. Díky svému tvaru padne woody výborně do dětské ručičky. V tomto balení je 10 barev.

 
DOPRAVA ZDARMA
495 Kč
Skladem (1 ks)

  • Multifunkční pastelka, vodovka a voskovka v jednom
  • Kreslí na různé povrchy: dřevo, sklo, kůže, plast, kovy, černý papír a další tmavé povrchy
  • Lze snadno smýt vodou či vodou se saponátem (z většiny povrchů)
  • Perfektní pro velké plochy a různé techniky malování
  • Díky své tloušťce vhodná pro malé děti: umožní správný úchop
  • Nelámavá tuha velikosti XXL (průměr 10mm) odpovídá 8 pastelkám standardní šíře
  • Vyrobena 100% ze dřeva certifikovaného PEFC
  • Silné a měkké tahy
  • Díky své tloušťce je ideální pro dětské ruce, nelámavá XXL tuha o průměru 10 mm se postará o perfektní vybarvení velkých ploch a téměř všechny techniky kreslení, je extra odolná.
https://www.dvatatove.cz/stabilo-woody-3v1-arty---pastelka--vodovka--voskovka-10-kusu-s-orezavatkem/

 

Uživatelská zkušenost: Dva tátové

Pastelky Woody 3v1 mají spíš "voskovkou" špičku a jsou u nás doma bezkonkurenčně nejčastěji používanou výtvarnou potřebou. Holky je nosí v penále, jako bonus jsme jim pak k Vánocům ještě dokoupili k základní sadě i metalické barvy, třeba stříbrnou nebo růžovou.

Tím, jak jsou silné, se dětem dobře drží a nemají problém, že by je při malování rychle začala bolet ruka a nebo že by jim sklouzávala. Oproti běžným voskovkám se dají celkem bez problémů umývat ze stolu nebo pomalovaných ploch (zeď nemyslím, tu u nás doma, zatím (!) děti ušetřily), když je potom přemalujete mokrým štětcem, stanou se z nich vodovky a děti mohou tvořit malby i na větší plochy aniž by si musely nutně vypotřebovat celou pastelku. K sadě potřebujete také bezpečnostní ořezávátko se speciální pojistkou, aby se ani malé děti při ořezávání nezranily.

 

 

 

Kód Kód: 134
Jméno značky: Stabilo
Kategorie: Kreativita
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 21.12.2022
Je to dárek tak ještě nevím ale krasne zabaleno, rychle doručeno příjemná komunikace …
5
DC Avatar autora | 23.11.2022
Rychlé doručení. Koupili jsme pastelky 3v1 včetně ořezávátka na Vánoce, už se těšíme až budeme kreslit. Doporučuji obchod Dva tátové a těšíme se na další nákupy.????
5
Š Avatar autora | 30.1.2022
Perfektní pastelky, cena vyšší, ale naprosto odpovídá kvalitě. Dcera nerada malovala pastelkami, protože dělají tenkou a slabou čáru. Tyto udělají krásnou sytou stopu, paráda. Popis naprosto sedí, akorát bych dopsala, že je fajn koupit rovnou ořezávátko, až dnes nám došla modrá (malujeme velmi často od Vánoc) a neměli jsme čím ořezat (velmi silná pastelka). Zatím vše co jsme u Dvou tátů koupili bylo super, nelitujeme a doporučuji dál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: